E-learning – dlaczego warto wybrać szkolenia BHP online? 

E-learning BHP – dlaczego warto wybrać szkolenia online?  Wiedza na temat bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy jest niezwykle ważna. Z tego względu każda nowo zatrudniona osoba musi przejść specjalny kurs przygotowujący do pracy w danym środowisku. Takie szkolenie może odbyć się w siedzibie firmy lub drogą internetową. I właśnie ta druga opcja jest obecnie […]

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w języku ukraińskim

W związku z sytuacją spowodowaną wojną na ukrainie oraz napływem do Polski Osób z ukrainy, przygotowaliśmy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej w języku ukraińskim. Będzie to bardzo pomocne dla pracodawców zatrudniających obywateli Ukrainy, oraz dla samych pracowników, którzy pierwszą┤ pomoc przedmedyczną będą mogli ukończyć w swoim ojczystym języku.

Kursy i szkolenia BHP w języku ukraińskim

W związku z sytuacją spowodowaną wojną na ukrainie oraz napływem do Polski Osób z ukrainy, przygotowaliśmy szkolenia i kursy BHP w języku ukraińskim. Będzie to bardzo pomocne dla pracodawców zatrudniających obywateli Ukrainy, oraz dla samych pracowników, którzy szkolenie BHP będą mogli ukończyć w swoim ojczystym języku.

Kurs pierwszej pomocy u dzieci online

Kurs pierwszej pomocy u dzieci dedykowany jest dla pracowników oświaty, przedszkoli i żłobków, oraz trenerów i osób pracujących z dziećmi.

Grupy działalności, kategorie ryzyka i stopy procentowe składki na ubezpieczenie wypadkowe dla grup działalności (obowiązujące od 1.04.2021 r.)

Grupy działalności, kategorie ryzyka i stopy procentowe składki na ubezpieczenie wypadkowe dla grup działalności (obowiązujące od 1.04.2013 r.)

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. PGS Polska Grupa Szkoleniowa

Test BHP dla pracowników inżynieryjno technicznych

Testy wstępne BHP dla pracowników inżynieryjno - technicznych. Darmowe testy BHP wstępne i okresowe.

Darmowy test z pierwszej pomocy dla nauczycieli i opiekunów

Darmowy test z pierwszej pomocy dla nauczycieli i opiekunów w żłobkach i przedszkolach, darmowy test sprawdzający. Sprawdź swoje wiedomości przez szkoleniem.

Test BHP dla kosmetyczki i manikiurzystki – pytania i odpowiedzi

Testy wstępne i okresowe BHP dla kosmetyczki i manikiurzystki. Darmowe testy BHP wstępne i okresowe. Szkolenia BHP online.

Test BHP dla fryzjerów i fryzjerek – pytania i odpowiedzi do egzaminu BHP

Testy wstępne i okresowe BHP dla pracowników zakłądów fryzjerskich. Darmowe testy BHP wstępne i okresowe.

Test BHP dla pracowników robotniczych, budowlanych, serwisantów, kierowców

Testy wstępne BHP dla pracowników budowlanych, fizycznych, kierowców, monterów, serwisatnów, elektryków. Darmowe testy BHP wstępne.

Pierwsza pomoc przedmedyczna – pytania i odpowiedzi do testu online

Pierwsza pomoc przedmedyczna pytania na egzamin, darmowy test sprawdzający. Szkolenia i kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Test BHP dla Pracodawcy i kadry kierowniczej

Testy bhp dla pracodawcy, testy egzaminacyjne bhp, bhp online, darmowe testy bhp dla pracodawcy i kadry kierowniczej

Test BHP dla pracowników Służby BHP pytania i odpowiedzi

Testy bhp dla pracowników służby BHP, testy egzaminacyjne bhp, bhp online, darmowe testy bhp dla służby BHP

Test BHP dla nauczycieli pytania i odpowiedzi Testy BHP 2021/2022

Testy bhp dla nauczycieli, testy egzaminacyjne bhp, bhp online, darmowe testy bhp dla nauczycieli

Test BHP dla lekarzy pytania i odpowiedzi Testy BHP 2021/2022

Testy bhp dla lekarzy, testy egzaminacyjne bhp, bhp online, darmowe testy bhp dla lekarzy i personelu medycznego.

Test egzaminacyjny BHP dla opiekunów i nauczycieli w żłobkach i przedszkolach

Test BHP, pytania i odpowiedzi do szkolenia dla nauczycieli i opiekunów w żłobkach i przedszkolach. Rozpocznij teraz. Darmowy test BHP.

Kurs BHP dla asystenta weterynarza – nowe wytyczne 2020/2021

W celu ochrony swojego zdrowia, asystent i technik weterynarii musi znać podstawowe przepisy i zasady BHP, czynniki niebezpieczne i szkodliwe w danym środowisku pracy oraz sposoby postępowania w sytuacjach awaryjnych. Informacje te uzyska ze szkolenia okresowego BHP. 

Aktualizacja oceny ryzyka zawodowego- ryzyko związane z pandemią i Covid 19

Kupując ocenę ryzyka zawodowego w naszym sklepie online, zyskują Państwo czas, pewność, że dokumentacja ta spełnia wymagania prawne oraz brak konieczności angażowania specjalistów zewnętrznych do procesu oceny.

Szkolenie wstępne BHP – wytyczne 2020 / 2021 Covid 19 – Koronawirus – Pandemia

Szkolenia wstępne BHP przez internet kończą się testem. Ma to na celu sprawdzenie, czy uczestnik dostatecznie przyswoił wiedzę, z udostępnionych mu materiałów.

Komunikat – wydłużenie akcji promocyjnej – wsparcie Covid 19/BHP

W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą szkoleń i kursów BHP , PPOŻ i Pierwszej Pomocy w trybie Online,  informujemy o podjęciu decyzji o wydłużeniu akcji do dnia 31.10.2020.

Obowiązkowa dokumentacja bhp w firmie

Prowadzenie dokumentacji BHP w firmie jest czynnością obowiązkową. Potwierdza ona dokonanie w zakładzie niezbędnych zadań służby BHP, które mają na celu podniesienie bezpieczeństwa w pracy.

Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku pracy

Ocena ryzyka zawodowego jest niezwykle ważnym i niezbędnym elementem w każdej firmie. Od niej bowiem w dużej mierze zależy bezpieczeństwo pracowników oraz odpowiedni poziom BHP w zakładzie pracy.

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla nauczycieli

Wszystko o szkoleniach i kursach pierwszej pomocy dla nauczycieli Rok 2020/2021. Ważne informacje dla nauczycieli i dyrektorów szkół.

Test egzaminacyjny BHP dla pracowników biurowych

Testy bhp dla pracownikó biurowych, testy egzaminacyjne bhp, bhp online, darmowe testy bhp dla pracowników biurowych.

Szkolenie wstępne BHP dla pracowników biurowych i robotniczych – wytyczne i wskazówki 2020

Aspekty prawne szkoleń i kursów BHP wstępnych dla pracowników biurowych i robotniczych w 2020 roku. Przekazujemy Państwu wszystkie niezbędne informacje i gotowe rozwiązania w postaci szkoleń BHP online. PGS bhponline.pl

BHP dla pracowników biurowych – szybko i sprawnie.

BHP dla pracowników biurowych, pozwala pracodawcy, w szybki, tani i bezproblemowy sposób spełnić ciążące na nim obowiązki związane z kwestiami szkoleń i dokumentacji BHP. 

BHP dla stanowiska Lekarz

W trosce o Wasz cenny czas przygotowaliśmy proste rozwiązania pozwalające na zdobycie niezbędnej dokumentacji zakresu BHP w sposób nie obciążający Waszego czasu wolnego.

“Jakie osoby mogą skorzystać ze szkoleń BHP online ( lista zawodów )”

Poruszanie się po przepisach prawa bywa znacznie utrudnione. Zwłaszcza, gdy jeden przepis wyklucza drugi. Dziś poddajemy analizie przepisy dotyczące możliwości szkolenia BHP online

Pracodawca wykonujący zadania służby BHP

Pracodawca wykonujący zadania służby BHP to popularne zjawisko w małych firmach. Jednak jak wygląda ta kwestia w przypadku spółki: z. o.o., jawnej, czy cywilnej?

Szkolenie BHP dla nauczycieli 2020

Organizacja szkolenia okresowego BHP dla nauczycieli zazwyczaj wiąże się z wieloma problemami, między innymi koniecznością organizacji zastępstw. Mamy jedna proste rozwiązanie tych problemów.

Służba BHP powinieneś to wiedzieć

Służba BHP jest niezbędna w zakładach pracy. Organizacja stanowiska pracy od strony formalnej bywa czasochłonna, mamy jednak na to gotowe rozwiązanie.

BHP dla Ratowników medycznych

Zatrudnianie pracowników, w tym również ratowników medycznych niesie za sobą konieczność spełnienia licznych wymogów związanych z BHP.  Mamy dla Was gotowe rozwiązania z zakresu BHP.

BHP dla lekarzy weterynarii – o tym nie możesz zapomnieć

Prowadzenie praktyki weterynaryjnej jest bardzo czasochłonne i wymagające. Trzeba spełnić serię wymagań lokalowych, wyposażeniowych oraz związanych z BHP. Opracowaliśmy dla Was gotowe rozwiązania kwestii BHP

Praca zdalna, telepraca – aspekty prawne

Praca zdalna, telepraca, to tematy często przewijające się w ostatnim czasie w mediach. Jednak bardzo często błędnie są taktowane jako ten sam rodzaj świadczenia pracy.

Dobre rozwiązanie dla pracodawców !

Bycie pracodawcą w naszym Kraju nie należy do najłatwiejszych. To wiemy wszyscy, którzy mamy jakąś styczność z biznesem.

Nowe podejście do jakości daje efekty

Dynamiczny rozwój technologii pozwala na wykorzystanie jej w coraz to różnych nowych aspektach naszej codzienności. Stwarza to możliwość zupełnie nowego spojrzenia na niektóre tematy. Również te związane ze szkoleniami.

Komfort pracy i nauki jest kluczowy

Komfortowe połączenie pracy i nauki jest kluczowe dla spokojnej egzystencji większości ludzi. Do tej pory jednak realizacja obowiązku nauki podczas szkolenia okresowego BHP niewiele miała wspólnego z komfortem.