BHP dla lekarzy weterynarii – o tym nie możesz zapomnieć

BHP dla lekarzy weterynarii – o tym nie możesz zapomnieć

Prowadzenie praktyki weterynaryjnej jest bardzo czasochłonne i wymagające. Trzeba spełnić serię wymagań lokalowych, wyposażeniowych. Jak to w przypadku prowadzenia każdego biznesu trzeba stale dbać o jego rozwój. W tym wszystkim trzeba znaleźć czas na kwestie związane z BHP.

Szkolenie BHP lekarzy weterynarii

Do tej pory, żeby uczynić za dość obowiązkowi szkoleń BHP musieliście rezygnować na cały dzień z pracy. Traciliście w ten sposób nie tylko czas, ale również pieniądze, a szkolenie stawało się dolegliwością konieczną do odbębnienia. Szkolenie BHP wcale nie musi przybierać uciążliwej formy. Wyobraźcie sobie, że w trakcie drogi do swoich gabinetów słuchacie szkolenia BHP. Szkolenie kończycie w drodze powrotnej do domu. Również je odsłuchując.  Następnie wieczorem spokojnie rozwiązujecie test i drukujecie sobie zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. No i na kolejne 5 lat macie spokój w temacie szkolenia okresowego BHP.

Szkolenie BHP bez wychodzenia z domu

Rozważaliście kiedyś opcję szkoleń przez online? Powyżej przedstawiona sytuacja może mieć miejsce jedynie jeśli wybierzecie szkolenie BHP w formie online. Jest ono realizowane w pełni zdalnie, dlatego nie musicie się martwić o konieczność dostosowania  pracy do szkolenia, to szkolenie dostosuje się do Waszego czasu.  Na koniec szkolenia zostaniecie poproszeni o rozwiązanie testu. Również odbywa się online. Macie do niego nieograniczoną liczbę podejść i nielimitowany czas na udzielenie odpowiedzi. Jedyne czego więc potrzebujecie to chęć do nauki i urządzenia z dostępem do internetu.

Wszystko to w zgodzie z przepisami

Dla wielu z Was główną obawą przed wyborem szkolenia BHP w wersji online jest obawa co do zgodności takiej formy szkoleniowej z prawem.  Dlatego też rozwiewamy  wszelkie wątpliwości. Zgodnie z zapisami przedstawionymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.) e-learning BHP jest dopuszczalną formą dla niektórych grup zawodowych. Lekarze weterynarii zaliczają się do grupy, która może szkolić się z dziedziny BHP w trybie online.

Wybierając proponowane przez nas szkolenie zyskujesz:

  • nowoczesne narzędzie szkoleniowe umożliwiające naukę z dowolnego miejsca o dowolnej porze,
  • swobodę połączenia pracy z nauką,
  • gwarancję uzyskania pełnoprawnego zaświadczenia o ukończonym szkoleniu BHP online,
  • 5 lat spokoju od szkoleń BHP.

Nie zapomnij o BHP dla stanowiska pracy

Zapewnienie pracownikom szkolenia to tylko jeden z obowiązków związanych z BHP. Należy pamiętać również o sporządzeniu oceny ryzyka zawodowego dla danego stanowiska pracy oraz o przeprowadzeniu kontroli technicznej stanowiska pracy, mowa tu między innymi o wykonaniu pomiarów oświetlenia na stanowisku pracy, czy też pomiarów elektrycznych. Wszystko to znajdziecie w naszej ofercie, zapraszamy do współpracy

Szkolenie okresowe BHP dla lekarzy weterynarii ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP online dedykowane lekarzom weterynarii. Prosty i szybki kurs online, opracowany zgodnie z aktualnymi wytycznymi i przepisami, którego ukończenie umożliwia otrzymanie pełnoprawnego zaświadczenia BHP.

Weterynarz

Najważniejsze informacje dotyczące stanowiska pracy weterynarz. Czasookresy szkoleń, ocena ryzyka zawodowego, niezbędna dokumentacja, czasookresy pomiarów elektrycznych i oświetlenia.