BHP dla Pracodawcy

Szkolenie i kurs BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami oraz dla Pracodawców pełniących zadania służby BHP.

Polska Grupa Szkoleniowa BHPONLINE.PL zaprasza pracodawców i osoby kierujące pracownikami na certyfikowany Kurs BHP.
Kurs udostępniony jest Online, można go ukończyć na dowolnym urządzeniu w dowolnym czasie i miejscu.
Kurs BHP kończy się egzaminem Online oraz wydaniem Zaświadczenia.

Sprawdz opinie kursantów  
bhponline pl

Kursy i szkolenia BHP dla Parcowawcy w dostępie zdalnym

Pełna lista dostępnych kursów i szkoleń

Pracodawca jako służba BHP Kurs ONLINE

Kurs BHP Online przygotowany dla pracodawców chcących podjąć się realizacji zadań i szkoleń BHP w swoim zakładzie pracy. Specjalistyczne szkolenie pozwoli Tobie zdobyć odpowiednie uprawnienia.

BHP dla pracodawców i kierowników

Okresowe szkolenie BHP dla pracodawców oraz kadry zarządzającej jest pozycją obowiązkową i należy je odnawiać co 5 lat. W przypadku rozpoczęcia działalności przez przedsiębiorcę obowiązek ten powstaje w momencie zatrudnienia pierwszego pracownika.

Kurs pierwszej pomocy ONLINE

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu

Kurs PPOŻ okresowy ONLINE

Szkolenie powstało z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką PPOŻ, oraz osobach, które muszą taką wiedzę posiadać. Kurs w formie online zapewnia szybką przyjemną i bezproblemową drogę do zdobycia odpowiedniej wiedzy i dokumentacji PPOŻ.