BHP dla pracowników biurowych – szybko i sprawnie.

BHP dla pracowników biurowych – szybko i sprawnie.

Szkolenie BHP dla pracowników biurowych 2020

Zapewne spora większość z Was poszukuje idealnego rozwiązania w kwestii konieczności przeprowadzenia szkolenia okresowego. Szkolenia te są uciążliwe, ze względu na konieczność ich regularnej, cyklicznej organizacji. Częstym problemem bywa również konieczność zebrania odpowiedniej grup, bo inaczej szkoleniowiec nie przyjedzie. A przede wszystkim głównym problemem są straty finansowe wiążące się, z koniecznością organizacji zastępstwa dla pracowników przebywających na szkoleniach. Nie możemy też zapominać, o tym że jeśli pracownicy się szkolą, to nie pracują, a to w praktyce sparaliżować mniejsze firmy, gdzie nie będzie możliwości organizacji zastępstw. Kolejnym czynnikiem generującym straty jest stosunkowo wysoki koszt jednostkowy stacjonarnego szkolenia.

Postaw na nowoczesność

Zapewnij swoim pracownikom nowoczesne narzędzie szkoleniowe.  Narzędziem tym jest przygotowany przez naszych specjalistów z branży BHP, Kurs Okresowy BHP dla pracowników biurowych w trybie ONLINE. Szkolenie to powstało z myślą o tym, aby ułatwić i pogodzić konieczność odbycia obowiązkowego szkolenia okresowego z zakresu BHP, z wykonywaniem obowiązków służbowych. Szkolenie przeprowadzone po przez e-learning nie są aż tak czasochłonne. Każdy z pracowników może je zrealizować kiedy tylko będzie miał na to czas i ochotę. Po drodze do lub z pracy. W przerwie na lunch. W domu.  Podkreślić należy również fakt, że cena takiego szkolenia jest znacznie niższa niż stacjonarnego oraz to, że na takie szkolenie nie musicie organizować dużych grup pracowników.

Nie musisz martwić się o legalność szkolenia

Biorący udział w naszych szkoleniach realizują ramowy program szkolenia okresowego, dla danego stanowiska. Program został określony w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.). Dzięki temu uczestnicy szkolenia po jego zakończeniu otrzymają niezbędne zaświadczenia o ukończeniu szkolenia okresowego. Ważności wystawionych przez nas zaświadczeń nie sposób będzie zatem podważyć.  

Postaw na współpracę z nami!

Stawiając na współpracę z nami zyskujesz:

  • jasne i klarowne zasady współpracy szkolenia w ustalonych cenach bez żadnych ukrytych kosztów,
  • wsparcie merytoryczne przez cały okres współpracy,
  • nielimitowany dostęp do materiałów szkoleniowych u lidera w branży szkoleń BHP online,
  • zaświadczenia o ukończeniu szkoleń okresowych w formie samokształcenia kierowanego.

Pamiętaj o dokumentacji BHP!!!

Niewątpliwie jedną z obowiązkowych pozycji, jeśli chodzi o dokumentację BHP, jest zaświadczenie o ukończonym szkoleniu z dziedziny BHP. Jednak to nie wszystko. Pracodawca dla każdego stanowiska pracy musi przeprowadzić ocenę ryzyka zawodowego oraz sporządzić do niej odpowiednie dokumenty. W naszej ofercie znajdziecie gotowe oceny ryzyka zawodowego dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach biurowych. Zapraszamy do współpracy!

 

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników biurowych PL, ENG, UKR

Cena 75 zł / osoba

Przygotowane przez zespół specjalistów szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno - biurowych jest wygodnym sposobem na uzupełnienie wiedzy i dokumentacji BHP z zakresu bezpiecznego zachowania się w środowiska pracy.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Pracownik biurowy

Najważniejsze informacje dotyczące stanowiska Pracownik administracyjno - biurowy. Czasookresy szkoleń, ocena ryzyka zawodowego, niezbędna dokumentacja, czasookresy pomiarów elektrycznych i oświetlenia.