BHP dla Ratowników medycznych

BHP dla Ratowników medycznych

Zatrudnianie pracowników, w tym również ratowników medycznych niesie za sobą konieczność spełnienia licznych wymogów związanych z BHP.  Mamy dla Was gotowe rozwiązania z zakresu BHP.

Szkolenie BHP dla Ratowników medycznych

Praca ratowników medycznych nie należy do najłatwiejszych. To wiemy wszyscy. Nie o tym jednak. Ratownicy medyczni, jak wszyscy pracownicy muszą odbywać okresowe szkoleni BHP. Ze względu na swoją specyfikę pracy ratownicy medyczni nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. W pracy spędzając często 8, 12 godzin na dyżurach: tych dziennych, jak i nocnych. I tu pojawia się dylemat, jak dopasować wszystkim pracownikom termin szkolenia okresowego? Jak to zrobić aby nie kolidowało ono ratownikom ani z pracą, ani z prywatnym czasem wypoczynku? Mamy na to niezawodną receptę:  Kurs BHP online dla Ratowników medycznych.

Szkolenie okresowe BHP online

Proponowane przez nas szkolenie, odbywa się w pełni zdalnie (online). Dlatego też nie koliduje ono w żaden sposób z pracą, wypoczynkiem, czy obowiązkami życia codziennego. Każdy z uczestników naszego szkolenia otrzymuje indywidualny niczym nie ograniczony dostęp do platformy szkoleniowej. Na platformie tej znajdują się materiały dydaktyczne w postaci przejrzystych prezentacji multimedialnych odczytanych przez lektora. Poza tym znajdują się tu również skrypty pomagające przygotować się do egzaminu kończącego kurs. Egzamin, również możecie rozwiązać o dowolnej porze z dowolnego miejsca. Liczba prób, ani czas potrzebny na udzielenie odpowiedzi nie zostały ograniczone. Szkolenie więc w żadnym aspekcie nie koliduje z obowiązkami służbowymi, ani z obowiązkami życia codziennego. Po raz pierwszy to szkolenie dostosowuje się do Was, a nie wy do szkolenia!

Zgodność z prawem gwarantowana

Nasze szkolenie składa się z materiałów dydaktycznych opracowywanych w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Ukończenie szkolenia przy użyciu tak skonstruowanych materiałów  oraz zrealizowanie w jego toku wytycznych programowych, umożliwia wydanie na jego koniec zaświadczenia,  które również jest w pełnie zgodne z obowiązującymi przepisami. Mowa tu o zgodności z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.). 

Wybierając szkolenie online zyskujesz:

  • szkolenie dopasowane do Twoich możliwości czasowych,
  • nowoczesne narzędzia nauki,
  • zgodne z prawem zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego BHP, niezbędne w aktach każdego pracownika.

Szkolenia to nie wszystko

Mówiąc o obowiązkach ciążących na pracodawcach związanych z BHP nie można zapomnieć o środowisku pracy. Nie wystarczy jedynie go stworzyć. Środowisko to musi spełniać odpowiednie normy (wielkość oświetlenie), co musi być potwierdzone odpowiednimi pomiarami. Poza tym każdy pracownik musi zapoznać się z oceną ryzyka zawodowego, przygotowaną dla konkretnego stanowiska.

To wszystko możesz mieć już dziś!!!

W naszej ofercie znajdziecie znajdziecie kompleksową obsługę BHP dla Ratowników medycznych, zaczynając od szkoleń w wygodnej formie online, przez ofertę wykonania pomiarów: oświetlenia i elektrycznych stanowiska pracy, na możliwości zakupu oceny ryzyka zawodowego kończąc. Zachęcamy do współpracy.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ

Kurs BHP dla ratowników medycznych ONLINE

Oferowane przez nas szkolenie okresowe BHP  dla ratowników medycznych jest idealnym sposobem na utrwalenie wiedzy BHP oraz odpowiednie udokumentowanie tego faktu. Nowoczesna forma szkolenia online znacząco skraca i upraszcza naukę.

Ratownik medyczny

Najważniejsze informacje dotyczące stanowiska pracy Ratownika medycznego. Czasookresy szkoleń, ocena ryzyka zawodowego, niezbędna dokumentacja, czasookresy pomiarów elektrycznych i oświetlenia.

PRZYDATNE DOKUMENTY:

Harmonogram szkolenia BHP

Informacja o ryzyku zawodowym

Informacja o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym