BHP dla Ratowników medycznych

BHP dla Ratowników medycznych

Zatrudnianie pracowników, w tym również ratowników medycznych niesie za sobą konieczność spełnienia licznych wymogów związanych z BHP.  Mamy dla Was gotowe rozwiązania z zakresu BHP.

Szkolenie BHP dla Ratowników medycznych

Praca ratowników medycznych nie należy do najłatwiejszych. To wiemy wszyscy. Nie o tym jednak. Ratownicy medyczni, jak wszyscy pracownicy muszą odbywać okresowe szkoleni BHP. Ze względu na swoją specyfikę pracy ratownicy medyczni nie narzekają na nadmiar wolnego czasu. W pracy spędzając często 8, 12 godzin na dyżurach: tych dziennych, jak i nocnych. I tu pojawia się dylemat, jak dopasować wszystkim pracownikom termin szkolenia okresowego? Jak to zrobić aby nie kolidowało ono ratownikom ani z pracą, ani z prywatnym czasem wypoczynku? Mamy na to niezawodną receptę:  Kurs BHP online dla Ratowników medycznych.

Szkolenie okresowe BHP online

Proponowane przez nas szkolenie, odbywa się w pełni zdalnie (online). Dlatego też nie koliduje ono w żaden sposób z pracą, wypoczynkiem, czy obowiązkami życia codziennego. Każdy z uczestników naszego szkolenia otrzymuje indywidualny niczym nie ograniczony dostęp do platformy szkoleniowej. Na platformie tej znajdują się materiały dydaktyczne w postaci przejrzystych prezentacji multimedialnych odczytanych przez lektora. Poza tym znajdują się tu również skrypty pomagające przygotować się do egzaminu kończącego kurs. Egzamin, również możecie rozwiązać o dowolnej porze z dowolnego miejsca. Liczba prób, ani czas potrzebny na udzielenie odpowiedzi nie zostały ograniczone. Szkolenie więc w żadnym aspekcie nie koliduje z obowiązkami służbowymi, ani z obowiązkami życia codziennego. Po raz pierwszy to szkolenie dostosowuje się do Was, a nie wy do szkolenia!

Zgodność z prawem gwarantowana

Nasze szkolenie składa się z materiałów dydaktycznych opracowywanych w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Ukończenie szkolenia przy użyciu tak skonstruowanych materiałów  oraz zrealizowanie w jego toku wytycznych programowych, umożliwia wydanie na jego koniec zaświadczenia,  które również jest w pełnie zgodne z obowiązującymi przepisami. Mowa tu o zgodności z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.). 

Wybierając szkolenie online zyskujesz:

  • szkolenie dopasowane do Twoich możliwości czasowych,
  • nowoczesne narzędzia nauki,
  • zgodne z prawem zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego BHP, niezbędne w aktach każdego pracownika.

Szkolenia to nie wszystko

Mówiąc o obowiązkach ciążących na pracodawcach związanych z BHP nie można zapomnieć o środowisku pracy. Nie wystarczy jedynie go stworzyć. Środowisko to musi spełniać odpowiednie normy (wielkość oświetlenie), co musi być potwierdzone odpowiednimi pomiarami. Poza tym każdy pracownik musi zapoznać się z oceną ryzyka zawodowego, przygotowaną dla konkretnego stanowiska.

To wszystko możesz mieć już dziś!!!

W naszej ofercie znajdziecie znajdziecie kompleksową obsługę BHP dla Ratowników medycznych, zaczynając od szkoleń w wygodnej formie online, przez ofertę wykonania pomiarów: oświetlenia i elektrycznych stanowiska pracy, na możliwości zakupu oceny ryzyka zawodowego kończąc. Zachęcamy do współpracy.

ZAMÓW JUŻ DZIŚ

Szkolenie okresowe BHP dla ratowników medycznych ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Oferowane przez nas szkolenie okresowe BHP  dla ratowników medycznych jest idealnym sposobem na utrwalenie wiedzy BHP oraz odpowiednie udokumentowanie tego faktu. Nowoczesna forma szkolenia online znacząco skraca i upraszcza naukę.

Ratownik medyczny

Najważniejsze informacje dotyczące stanowiska pracy Ratownika medycznego. Czasookresy szkoleń, ocena ryzyka zawodowego, niezbędna dokumentacja, czasookresy pomiarów elektrycznych i oświetlenia.

PRZYDATNE DOKUMENTY:

Harmonogram szkolenia BHP

Informacja o ryzyku zawodowym

Informacja o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym