BHP dla stanowiska Lekarz

BHP dla stanowiska Lekarz

W trosce o Wasz cenny czas przygotowaliśmy proste rozwiązania pozwalające na zdobycie niezbędnej dokumentacji zakresu BHP w sposób nie obciążający Waszego czasu wolnego.

Szkolenie okresowe BHP online

Szkolenie zostało skonstruowane, tak aby maksymalnie dopasować się do Twoich możliwości czasowych. Uczyć możecie się z dowolnego miejsca o dowolnej porze dnia lub nocy. Jedyne czego potrzebujecie to dowolne urządzenie z dostępem do internetu (telefon, tablet, PC lub laptop) i chęci do nauki. Logowanie na platformę szkoleniową nie są ograniczone, w żaden sposób, ani ilościowy ani czasowy. Dodatkowym ułatwieniem w realizacji szkolenia jest fakt, że jako jedyne na rynku, nasze szkolenia posiadają opcję odczytania przez lektora. Dlatego wyobraźcie sobie, że wsiadacie do auta, musicie przejechać z dyżuru w szpitalu, do gabinetu na drugi koniec miasta. Jest to idealna okazja do wysłuchania szkolenia w samochodzie.

Szkolenie online to prosty i legalny sposób na realizację obowiązkowego szkolenia okresowego BHP

Stworzone przez nas szkolenie online dla lekarzy umożliwia pełną realizację, założeń programowych, które zostały określone Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.). Dzięki temu możliwe jest wystawienie osobą kończącym nasze szkolenia zaświadczeń. Zaświadczenia te, są więc w pełni respektowane i honorowane przez Państwową Inspekcję Pracy. Nie ma więc obaw, że ktokolwiek mógłby próbować kwestionować tą drogę uzyskania zaświadczenia. 

Wybierz lidera na rynku szkoleń online!

Dzięki temu zyskasz:

  • nieograniczony dostęp do wysokiej klasy materiałów szkoleniowych,
  • niezbędną wiedzę z dziedziny BHP, przekazaną w prosty i przystępny sposób,
  • wsparcie zarówno techniczne jak i merytoryczne podczas całej współpracy,
  • czas i pieniądze, które zaoszczędzisz wybierając nas.

Uzupełnij dokumentację BHP

Zaświadczenie o ukończonym szkoleniu BHP to nie jedyna dokumentacja BHP jaka jest wymagana dla stanowiska lekarz. Potrzebne będą również: ocena ryzyka zawodowego dla danego stanowiska pracy oraz podpisane przez pracownika oświadczenie o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowy. Oświadczenie możecie pobrać na dole strony, natomiast ocenę ryzyka możecie zakupić w naszym sklepie. Zapraszamy do współpracy.

Szkolenie okresowe BHP dla lekarzy ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Szkolenie opracowane z myślą o pracownikach służby zdrowia. Szkolenie umożliwia aktualizację obowiązkowego szkolenia z dziedziny BHP, a jego nowoczesna forma online zapewnia przeszkolenie się w sposób nie absorbujący wiele czasu i pieniędzy.

Lekarz ocena ryzyka

Ważne informacje pracy Lekarza. Czasookresy kursów i szkoleń BHP ,ocena ryzyka zawodowego, niezbędna dokumentacja BHP, czasookresy pomiarów elektrycznych i oświetlenia.

 

Przydatne dokumenty:

Harmonogram szkolenia Lekarze

Informacja o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym