g

Dobre rozwiązanie dla pracodawców !

Bycie pracodawcą w naszym Kraju nie należy do najłatwiejszych. To wiemy wszyscy, którzy mamy jakąś styczność z biznesem. Mnożące się absurdy prawne, milion dokumentów niezbędnie niezbędnych. W tym wszystkim musimy jeszcze znaleźć czas na pracę i…

Zrealizowanie szkolenia okresowego BHP dla pracodawców

szkolenie dla pracodawców

Ale od początku. Wszystko było prostsze do momentu kiedy pracowaliście sami. Jednak rozwój w biznesie jest czymś naturalnym, kto się nie rozwija ten się cofa. W końcu kiedyś nastanie ten moment, w którym będziesz musiał zatrudnić pierwszego pracownika i stać się pracodawcą. Tak tylko w kwestii przypomnienia pracodawcą stajesz się w momencie zatrudnienia kogoś w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub mianowanie na stanowisko. Z chwilą zatrudnienia pierwszego pracownika spadają na Wasze barki dodatkowe obowiązki z tym związane. Jest to między innymi konieczność odbycia dodatkowego szkolenia BHP dla pracodawców.

Do pełni szczęścia brakowało mi tylko tego…

szkolenie dla pracodawcówŚwietnie wiemy, że jesteście zabiegani. Dzisiejszy świat biznesu narzuca konieczność działania w niezwykle szybkim tempie.

Próżno więc tu szukać wolnego czasu, który chcą czy nie trzeba zadysponować na konieczność odbycia szkolenia. Ale czy nie chciałbyś odsłuchać kurs w samochodzie, np. w drodze z dokumentami do księgowej? 

Czy nie chciałbyś przed snem rozwiązać na tablecie krótkiego testu, po którym otrzymasz zaświadczenie o ukończonym szkoleniu okresowym BHP. Brzmi przyjemnie prawda?

Szkolenia Online w służbie przedsiębiorców

Tak właśnie wszystko to jest możliwe do zrealizowania dzięki naszej internetowej platformie e-learningowej. Tylko szkolenie w całkowicie zdalny sposób umożliwi Wam beztroskie połączenie niełatwej pracy, z życiem osobistym i jeszcze do tego koniecznością realizacji szkolenia okresowego. Teraz na pewno stwierdzacie, że brzmi to kusząco, jednak gdzieś tam w tyle głowy mruga lampka ostrzegawcza czy to aby na pewno tak można?

100 % legalności

Szkolenie dedykowane pracodawcom, zrealizowane w formie samokształcenia kierowanego jest prawnie dopuszczone. Dodatkowo opracowane przez nas szkolenie w pełni realizuje założenia i wytyczne określone w ramowym planie szkolenia. Opublikowanym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.). Wydane na tej samej podstawie zaświadczenie daje gwarancję spokoju, gdyż nie istnieją żadne podstawy prawne, aby Inspekcja Pracy mogła kwestionować ten sposób realizacji szkolenia.

Nie ma co zwlekać

Nigdzie indziej nie znajdziesz takiej świetnej oferty  gwarantującej:

  • realizację obowiązku posiadania szkolenia oraz udokumentowania tego faktu, w sposób nie absorbujący dużej ilości czasu i nie generujący dużych kosztów,
  • w 100 % legalne zaświadczenie, nie ma jakichkolwiek podstaw prawnych aby je zakwestionować,
  • materiały szkoleniowe, które jako jedyna firma na rynku wzbogaciliśmy głosem lektora,

Sprawdź sam

W naszej ofercie znajdują się liczne szkolenia. Może sam będziesz potrzebował jeszcze jakiegoś np. dla Pracodawcy realizującego zadania służby BHP?

Nie zapominaj również, że w chwili, w której stałeś się pracodawcą odpowiadasz za szkolenie swoich pracowników. Sprawdź może mamy szkolenie, które w prosty sposób będziesz mógł przekazać swojemu pracownikowi.

PODSTAWA PRAWNA: