Komfort pracy i nauki jest kluczowy

Komfort pracy i nauki jest kluczowy

Komfortowe połączenie pracy i nauki jest kluczowe dla spokojnej egzystencji większości ludzi. Do tej pory jednak realizacja obowiązku nauki podczas szkolenia okresowego BHP niewiele miała wspólnego z komfortem.

Szkolenie BHP i komfort? Przecież tak się nie da 

Konieczność odbycia szkolenia okresowego BHP nie jest komfortową sytuacją dla nikogo. Zwłaszcza jeśli przypomnicie sobie ciasną salę do szkoleń, nudny nic nie wnoszący wykład. Poza tym konieczne było przekładanie zmian, tworzenie nowych harmonogramów pracy, organizowania zastępstw i tak dalej. Nie jest to sytuacja komfortowa ani dla pracowników, ani dla pracodawców. Nic więc dziwnego, że szkolenia BHP wzbudzają powszechną niechęć zarówno wśród jednych, jak i drugich. Jest na to jednak rozwiązanie.

Nowoczesna technologia serwuje nam komfort

W czasach, kiedy praktycznie każdy z nas nosi przy sobie telefon z dostępem do internetu, mamy komfortowy i swobodny dostęp praktycznie do wszystkiego. Zaczynając od możliwości zrobienia zakupów, po przez możliwość oglądania filmów do odsłuchania audiobooków. Zatem, czy korzystając z dobrodziejstw techniki nie chciałbyś wysłuchać materiałów szkoleniowych podczas porannego joggingu? Czy nie chciałbyś zdać testu i uzyskać zaświadczenia o realizacji szkolenia okresowego BHP w trakcie przerwy na lunch?  Przyjemnie byłoby zrealizować obowiązek szkolenia okresowego w ten sposób prawda?

E-learning stwarza takie właśnie możliwości

Dzięki wyborowi i zastosowaniu nowoczesnych narzędzi szkoleniowych jakimi są nasze platformy szkoleniowe online zyskujesz taką możliwość. Wyobraźcie sobie ten komfort Wasi pracownicy szkolą się kiedy tylko mają na to czas i ochotę. Wy natomiast nie musicie się bawić w reorganizację planów pracy, czy też organizację zastępstw i tym podobne działania, które do tej pory towarzyszyły konieczności odbywania szkoleń okresowych. Zyskujecie w ten sposób komfort pracy i nauki, a także minimalizację kosztów związanych z koniecznością realizacji procesu szkoleń. Nie zapominajmy również o uznaniu ze strony pracowników wdzięcznych, że już nie będą musieli się tłoczyć w salach do BHP i wysłuchiwać niewiele wnoszących wykładów.

Jednak uważaj

Na rynku pełno jest firm realizujących w dość dziwny i pokrętny sposób szkolenia online. Wybierz mądrze i wybierz nas!!! Jako jedyna firma jesteśmy wstanie Wam zagwarantować:

  • dostawę materiałów kursowych, umożliwiających naukę w sposób komfortowy, a zarazem zgodny z prawem, gdyż cały proces szkolenia odbywa się w zgodzie z postanowieniami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.),
  • proste jasne i niezmienne warunki współpracy,
  • zaświadczenia o ukończeniu szkolenia okresowego honorowane przez Państwową Inspekcję Pracy, gwarantujące komfort również w razie kontroli,
  • doradztwo i wsparcie w każdym etapie współpracy.
Nie czekaj

Już dzisiaj zapewnij komfort pracy i nauki sobie i swoim pracownikom. W naszej bogatej ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie. Zresztą co tu się będę rozpisywał, po prostu sprawdźcie sami!!!

PODSTAWA PRAWNA REALIZOWANYCH PRZEZ NAS SZKOLEŃ: