Kurs pierwszej pomocy u dzieci online

Kurs pierwszej pomocy u dzieci online

Kurs Pierwsza pomoc przedmedyczna u dzieci polega na udzieleniu osobie, która znajduje się w stanie bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia czynności ratunkowych, aż do momentu przyjazdu wykwalifikowanych służb ratunkowych. Obowiązek udzielenia pierwszej pomocy ma każda osoba będąca świadkiem wypadku lub zdarzenia.

Platformia e-learningowa oferuje szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej niemowlętom i dzieciom. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej u dzieci online przygotowany został w formie prezentacji multimedialnej z lektorem. Forma szkolenia online jest niezwykle prosta i wygodna. Kursy z pierwszej pomocy przedmedycznej przez internet można w dowolnym momencie przerwać ipowrócić do nauki.

Pierwsza pomoc w formie kursu przez internet kończą się testami online, które w szybki sposób weryfikują poziom uzyskanej przez uczestnika wiedzy. Test ten składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru, a uzyskanie wymaganej liczby punktów staje się podstawą do wystawienia zaświadczenia.

Szczegóły kursu:

Akcja Covid-19

W związku z panującą sytuacją w naszym kraju (COVID-19), udzielamy wsparcia pracodawcom i kursantom obniżając koszty kursu o 40%
Pierwotny koszt szkolenia: 165 zł

Obniżona cena kursu: 99 zł/osoba

cena brutto ( podatek  VAT: zw)

od dnia: 01.01.2021 do dnia: 27.10.2021

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej u dzieciKUP TERAZ