Kurs wstępny BHP online dla pracowników w trybie pracy zdalnej lub hybrydowej

Kurs wstępny BHP spełnia wymagania dla:

    nowo przyjmowanych przyjmowanych pracowników administracyjno biurowych pracującej w trybie zdalnym i hybrydowym

Kurs kończy się wydaniem karty szkolenia wstepnego zgodnej z obowiązującym prawnie wzorem wymaganym przez Państwową Inspekcję Pracy.

komfort nauki i pracy

Cennik - dodaj szkolenie do zamówienia

Szkolenie wstępne BHPjęzykopiniecena
Pracownik administracyjno biurowy - tryb pracy - zdalna lub hybrydowa
• szkolenie wstępne bhp, tryb online
PL - lektor
ENG, UKR
⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0 86 zł

69zł

Szkolenie wstępne BHP dla nowo przyjmowanych pracowników administracyjno biurowych, pracujących w trybie zdalnym lub hybrydowym

Szkolenie wstępne powinno się odbyć z chwilą przyjęcia ich do pracy. Jest to pierwsze szkolenie, z jakim mają oni do czynienia pracownicy w dniu zatrudnienia. Materiały zawarte w szkoleniach wstępnych umieszczonych na naszej platformie e-learningowej przedstawione są w postaci przejrzystej prezentacji multimedialnej z głosem lektorskim. Spełniają one ramowy program z rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kodeksu prac Kurs ten kończy się krótkim testem. Składa się on z 10 pytań jednokrotnego wyboru i jest nieograniczony czasowo, tzn. można do niego podejść wielokrotnie. Po prawidłowym rozwiązaniu testu pracownik otrzymuje kartę szkolenia wstępnego, którą można pobrać ze strony.

Parametry szkolenia, egzaminu oraz wymagania systemowe:

Szkolenie BHP online
Format:prezentacja multimedialna z lektorem ( lektor w w polskiej wersji językowej )
Dostęp i termin:dowolny, nieograniczny
na platformie szkoleniowej online (e-learningowej)
EGZAMIN
Format: test online, test jednokrotnego wyboru
Ilość pytań: 10
Czas trwania: bez ograniczeń czasowych, wielokrotnego podejścia
Wymagania systemowe:
W celu poprawnego korzystania z platformy e-learning użytkownik powinien posiadać na swoim urządzeniu dostęp do sieci Internet oraz przeglądarkę internetową: Google Chrome, Microsoft Edge
Platforma działa także przy wykorzystaniu przeglądarek internetowych na urządzeniach mobilnych, w tym co najmniej: Safari Mobile, Chrome Mobile

Harmonogram kursu wstępnego BHP online dla pracowników biurowych wykonujących pracę zdalnie lub hybrydowo:

Szczegółowy program szkolenia wstępnego BHP dla:ilość godzin
Pracowników administracyjno biurowych pracujących w trybie zdalnym lub hybrydowym16

Wzór zaświadczenia - certyfikatu z ukończenia kursu wstępnego BHP online dla pracowników biurowych wykonujących pracę zdalnie lub hybrydowo:

Karta szkolenia wstępnego:
Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest karta szkolenia wstępnego wydana zgodnie z aktualnie obowiązujacym wzorem.
Karta szkolenia wstępnego dostępna jest w wersji elektronicznej bezpośrednio po zaliczeniu testu.
Kartę można również zamówić w wersj papierowej. (koszt przygotowania i wysyłki 22 zł brutto).
Karta szkolenia wstępnego dostępna jest w języku polskim i angielskim.
Wzór wydanej karty do szkolenia wstępnego BHP dla:
pracowników administracyjno biurowych pracujących w trybie zdalnym i hybrydowym

Zamówienia, formy płatności:

Dokument zakupu:Faktura VAT
Formy zamówienia:1. Kup teraz - szybki zakup online ( zakup przez koszyk )
2. Zamówienie dla firm, korporacji i instytucji publicznych ( zamówienie na podstawie faktury terminowej )
Metody płatności:1. Płatność online
2. Płatność na podstawie faktury proformy
3. Płatność na podstawie faktury terminowej - opcja dla dużych firm, instytucji i placówek publicznych i oświatowych

Spersonalizowane ścieżki zamówienia w zależności od klienta:

Osoby prywatne

Szybki zakup i realizacja szkolenia. Wygodne płatności online, kartą i blikiem. Natychmiastowy dostep do szkoleń i kursów po zakupie. Zaswiadczenia dostępne również online.

Firmy i korporacje

Realizacja zamówienia na podstawie zapytania ofertowego. Pełna obsługa oddziałów zagranicznych i rozproszonych. Płatności na podstawie faktur terminowych lub szybkie zakupy online.

Instytucje publiczne

Uproszczona forma zamówienia, bezpieczna i wygodna forma realizacji zapotrzebowania, odroczona płatność na podstawie faktury terminowej. Indywidulany opiekun, pełne wsparcie.

Kurs wstępny BHP online dla pracowników biurowych wykonujących pracę zdalnie lub hybrydowo - podstawa prawna

Kurs wstepny BHP praca zdalna lub hybrydowa - podstawa prawna
W związku z wejściem w życie w dniu 7 kwietnia 2023 r. nowelizacji Kodeksu Pracy w paragrafie 1 art. 67.31 dodano zapis, iż szkolenie wstępne z zakresu BHP osób rozpoczynających pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym, może być przeprowadzana w całości za pośrednictwem komunikacji elektronicznej.
Kursy wstepne BHP dla pracowników biurowych - praca zdalna lub hybrydowa - kilka pomocnych słów o szkoleniach

Szkolenia wstępne BHP są niezbędne dla pracowników biurowych pracujących zdalnie lub hybrydowo, aby zapewnić bezpieczne środowisko pracy. W ramach szkolenia omawiane są przepisy dotyczące bezpiecznego wykonywania pracy zdalnej wynikające z Kodeksu Pracy 2023.

Jeśli szukasz szkolenia wstępnego BHP dla pracowników biurowych pracujących zdalnie, to polecamy skorzystać z oferty Polskiej Grupy Szkoleniowej bhponline.pl. W ramach szkolenia, które trwa około 3 godzin, uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy. Szkolenie odbywa się w formie prezentacji multimedialnej z głosem lektorskim, a po jego ukończeniu pracownik otrzymuje kartę szkolenia wstępnego BHP.

Darmowy test BHP online dla pracowników rozpoczynających pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym:

0%
1722

Test próbny egzaminacyjny BHP dla pracodawcy i kierownika

Pytania i odpowiedzi do testu BHP dla pracodawcy i kadry kierowniczej

Czy pracodawca może dopuścić do pracy pracownika bez aktualnego orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwwskazań do pracy na określonym stanowisku?

Pracodawca jest zobowiązany dostarczyć pracownikowi środki ochrony indywidualnej:

Młodocianemu przysługuje w każdym tygodniu prawo do nieprzerwanego odpoczynku w ilości:

Pracodawca jest zobowiązany zapewnić przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy:

Za wykroczenia przeciwko prawom pracownika inspektor pracy może ukarać pracodawcę:

Wymiar urlopu wynosi 26 dni, jeżeli pracownik jest zatrudniony:

Pomieszczenia przeznaczone na pobyt ludzi, dla zapewnienia odpowiedniej wymiany powietrza, powinny posiadać co najmniej:

Znaki ewakuacyjne wykonane są w kolorze:

Koszty badań lekarskich ponoszą:

Natężenie oświetlenia na stanowisku pracy uzależnia się od:

Your score is

0%

Exit

Karta oceny ryzyka zawodowego dla pracowników oświaty i kadry kierowniczej:

Prawo pracy nakłada na pracodawcę obowiązek przeprowadzania oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. Na mocy § 226 Kodeksu pracy, każdy pracodawca jest zobowiązany ocenić i udokumentować ryzyko zawodowe związane z wykonywaną pracą. Powinien poinformować o zaistniałym ryzyku pracowników oraz zapoznać ich z zasadami ochrony przed zagrożeniami kładąc przy tym nacisk na stosowanie środków ochrony zbiorowej i indywidualnej.

SZCZEGÓŁY

Opinie kursantów i pracodawców / platforma szkoleniowa / e-learnig / szkolenia i kursy bhp online /

kursantfirmaocenaopinia
Mateusz FabiśIndywidualna praktyka lekarska⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo polecam. Kurs konkretny, z odpowiednio dobraną tematyką, dostępny od ręki po zamówieniu. Tak samo szybko dostępne zaświadczenie o jego ukończeniu. Będę korzystał w razie potrzeby.
Hanna Laskovakierownik produktu - UHL-Europe⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Informacje zawarte w kursie bezpieczeństwa są doskonałe. Wszystko jest ważne zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Bardzo dziękuję za taki podręcznik do pracy.
Krzysztof BorutaWłaściciel - Meble Produkcja i handel Boruta Krzysztof⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Informacje zawarte w kursie bezpieczeństwa są doskonałe. Wszystko jest ważne zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Bardzo dziękuję za taki podręcznik do pracy.
Andrei MarozSpecjalista ds. marketingu - BeamWay Sp. Z O.O.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo dobre materiały do nauki zagadnień z zakresu BHP i przygotowania się do egzaminu.
Tomasz RawoKierownik stacji - prywatnie⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo profesjonalnie przygotowane szkolenie. Rozsądnie cenowo. Polecam.
Mariia ProkopenkoFundacja Avalon⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Jestem bardzo wdzięczna zespołowi, który opracował to szkolenie z pierwszej pomocy. Mam małe dziecko i ta wiedza jest dla mnie bardzo cenna. Dziękuję i życzę sukcesów w nowych projektach.
Ewa WołczykNauczyciel⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo ciekawa prezentacja. Łatwa w zrozumieniu oraz z najważniejszymi faktami. Polecam każdemu!
Viktor GergovskyiHandlowiec - STEF FOOD Sp. z o.o.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Materiały są prezentowane w sposób przejrzysty, przystępny i optymalny pod względem treści. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie. Dziękuję!
Anna PiedelDyrektor - PSP w Groblach⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Polecam szkolenie. Wygodna forma zdobycia rzetelnych informacji.
Anna OwsianyFizjoterapeuta - Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Super! Bardzo przystępnie przedstawione informacje, by sprawnie zapamiętać to co najważniejsze. Polecam serdecznie!
Małgorzata SzwedGłówny Sspecjalista ds. BHP - UMIG Konstancin-Jeziorna⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Zachęcam do korzystania.
Zuzanna WielgusNauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo dokładne szkolenie, omówione w bardzo przejrzysty sposób. Dziękuję.
Nataliia HaidyshKoordynator projektu - JRS Polska⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Kurs jest szybki, egzamin da się zdać podczas pierwszej próby. Strona ze szkoleniem działa bez problemów.. Dziękuję !
Olena RoslykPrywat⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Неймовірно вдячна за можливість пройти навчання! Дуже багато дізналася для себе!Презентація виконана професійно і доступно!!!!Супер!!! Рекомендую!!!!
Barbara MUrasNauczyciel - Liceum Ogólnokształcące w Tuszynie⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Gratuluję Luxcontrol Polska wzorowo uporządkowanego materiału szkoleniowego i sprawnego przebiegu egzaminu.
Dominik KłósekWłaściciel - PHU Klosek Dominik Kłósek⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Kurs sformułowany bardzo czytelnie pozwalający łatwo odświeżyć lub przyswoić wiedzę z zakresu BHP. Polecam
Jarosław StefaniakStarszy inspektor bhp - ZAZ "PROMYK"⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Jestem bardzo zadowolony z formy on-line. dużo potrzebnych informacji, sporo przykładów.
Adrian PancerzTrener Grassroots c - Akademia Piłkarska APGM⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Wszystko na najwyższym poziomie, dokładnie zaprezentowane, bardzo dokładnie wytłumaczone. SUPER SZKOLENIA POLECAM !!!
Urszula W.Księgowa - Hires Sp. z o.o.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Wspaniały kurs, bardzo przystępny, przejrzysty. Jestem bardzo zadowolona z odbycia kursu, polecam wszystkim.
Christoph KossikPracownik biurowy - Profex elektronik - Swoboda Sp. K.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie oceniam bardzo wysoko. Rzeczowe przedstawienie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w różnych sytuacjach i bez zbednej teorii.
Dorota JusińskaWłaściciel - DSMS - Dorota Jusińska⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie BHP dla pracodawcy było bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone. W błyskawiczny sposób zdobyłam wiedzę i certyfikat, którego potrzebowałam. Polecam innym przedsiębiorcom :).
Marta ŚliwińskaOpiekunka dziecięca - Żłobek "Koszałki Opałki" Edyta Chołota⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Super materiały szkoleniowe, w wygodnej formie prezentacji z dźwiękiem. Można czytać i słuchać, co wspomaga proces uczenia. Bardzo fajnie, że działa na smartfonie.
Małgorzata SurmaSpecjalista ds.kadr - Bank Spółdzielczy w Czarnkowie⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Polecam szkolenia z zakresu BHP. Wygodna forma i łatwa dostępność do wykupionych szkoleń do obycia w dowolnym czasie. Kontakt z klientem bez zarzutu. Szybko i profesjonalnie.
Mariusz Mitowskitrener - Towarzystwo Sportowe Gwardia⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, bardzo dużo się dowiedziałem i jestem pewien że teraz sobie poradzę.
AGATA ULRYCHWłaściciel - Szkoła Bezpiecznej Jazdy Mustang⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Polecam, wszystko czytelne, proste w obsłudze, dostosowane do mojego wolnego czasu. Bardzo szybki sposób odbycia kursu i uzyskania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Super.
Patrycja SkorupaTechnik elektroradiolog - Usługi Radiologiczne Patrycja Skorupa⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Jestem bardzo zadowolona z kursu BHP. Szczegółowe materiały szkoleniowe pozwoliły mi dobrze przygotować się do egzaminu. Dziękuję za możliwość pozyskania aktualnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Życzę dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy.
Michał SzmalWłaściciel - CREWERMATE s.c.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Dobry kontakt, miła obsługa, profesjonalnie przygotowane materiały.
Danuta ZgrzeblakPielęgniarka Operacyjna - Cdt medicus Lubin⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Dobrze przygotowane szkolenie pod względem merytorycznym i wizualnym.

Klienci i partnerzy PGS Polska Grupa Szkoleniowa