Szkolenie okresowe BHP dla asystentów lekarzy weterynarii ONLINE

szkolenie bhp onkresowe dla asystentów weterynarzy online pl

Cena 50 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP online dedykowane lekarzom weterynarii. Prosty i szybki kurs online, opracowany zgodnie z aktualnymi wytycznymi i przepisami, którego ukończenie umożliwia otrzymanie pełnoprawnego zaświadczenia BHP.

Wyślij zapytanie ofertowe

DURATION:
Czas trwania kursu: 8h
Tryb kursu: Online
Egzamin: Test online
Zaświadczenie: TAK
ID:
WETERYNARZ
Cena kursu: 50 ZŁ
Dokument zakupu: Faktura

INSTRUCTORS:

Krzysztof Trześniewski
Starszy specjalista ds BHP
Anna Sołtys
KOORDYNATOR DS SZKOLEŃ BHP

Categories

bhp , lekarz , okresowe , online , weterynaria

Bezpieczeństwo i higiena pracy dotyczy nie tylko branży budowlanej, czy też produkcyjnej, ale również branż usługowych, w tym leczenia weterynaryjnego. Wszyscy zatrudnieni w lecznicach dla zwierząt zmagają się z całą masą zagrożeń. Faktem jest, iż zagrożenia te całkowicie różnią się od zagrożeń w innych branżach, jednakże istnieją. Dlatego też ważne jest, aby zapewnione były odpowiednie warunki pod względem BHP. Oprócz lekarzy, w przychodniach tych zatrudniani są również asystenci i technicy, którzy wspomagają ich pracę. Aby przystąpić do wykonywania swoich obowiązków, muszą oni bezwzględnie i regularnie przechodzić szkolenia okresowe BHP (pierwsze- w ciągu roku, kolejne- co 5 lat).  

W dobie, gdzie dostęp do internetu jest praktycznie wszędzie, coraz bardziej popularny staje się tzn. e-learning. Przez internet można już nie tylko uczyć się języków, ale również przejść odpowiednie szkolenie BHP. Coraz częściej po to rozwiązanie sięgają pracodawcy, ponieważ takie szkolenie BHP online nie zdezorganizuje im pracy, nie będą musieli szukać odpowiedniego specjalisty zewnętrznego oraz zaoszczędzą pieniądze. Niezaprzeczalną zaletą kursów BHP online jest również ich przejrzystość i czytelność. Pozwoli to uczestnikom szkolenia BHP przez internet łatwiej i szybciej przyswoić wiedzę. Kursy BHP przez internet dla asystentów i techników weterynaryjnych zawierają materiały stricte przygotowane pod nich. Dowiedzą się z nich między innymi co zrobić w przypadku pogryzienia przez zwierzę oraz w jaki sposób przechowywać wszelkie lekarstwa i środki chemiczne. 

Po przerobieniu materiału z kursu BHP jego uczestnik musi zmierzyć się z testem BHP online. Pozwoli to pracodawcy stwierdzić, czy pracownik dostatecznie pojął zasady BHP i może przystąpić do pracy. Test BHP przez internet składa się z pytań jednokrotnego wyboru i tylko jego pozytywne zaliczenie daje podstawę do wystawienia ważnego zaświadczenia. Dokument ten przechowywany powinien być w aktach pracowniczych i stanowi on dowód dla Państwowej Inspekcji Pracy na to, że pracownik ma ważne szkolenie BHP.

Udostępnione szkolenie dedykowane jest dla:

 • asystentów lekarzy weterynarii

Gwarantujemy:

 • nieograniczony dostęp do nowoczesnego narzędzia nauki jakim jest platforma e-learningowa,
 • profesjonalne materiały dydaktyczne opracowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, zawsze rzetelnie i skrupulatnie aktualizowane,
 • pulę dodatkowych materiałów, dzięki którym jeszcze bardziej rozszerzysz posiadaną wiedzę  lub szybciej przygotujesz się do egzaminu,
 • test na zakończenie kursu o niczym nieograniczonym czasie i próbach rozwiązania,
 • zaświadczenie ważne przez 5 lat potwierdzające ukończenie szkolenia okresowego BHP.

Informacje techniczne – jak przebiega szkolenie

   • Szkolenie:
    • dostęp do szkolenia: szkolenie responsywne dostępne na PC, Tablet, Telefon
    • czas na ukończenie szkolenia:  bez ograniczeń
   • Egzamin:
    • forma egzaminu: test jednokrotnego wyboru – 10 pytań
    • czas trwania egzaminu: bez ograniczenia czasowego
    • ilość podejść: wielokrotnego podejścia
   • Zaświadczenie:
    • zaświadczenie w wersji elektronicznej: dostępne bezpośrednio po zaliczeniu egzaminu
    • zaświadczenie w wersji papierowej: dostępna wysyłka pocztą lub kurierem, czas dostarczenia do 3 dni roboczych

Zgodność z prawem gwarantuje:

 • Opracowanie materiałów szkoleniowych, przebieg szkolenia oraz wydanie zaświadczenia w trybie określonym w  Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Ważność uzyskanego zaświadczenia:

 • 5 lat

Posiadamy zaawansowaną technologię do nauki zdalnej, ponadto zapewniamy bardzo dobre warunki współpracy, oraz solidne wsparcie merytoryczne i techniczne.

Kup teraz