Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej 

Certyfikowany kurs z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej potwierdzony  zaświadczeniem zgodnym z wymaganiami PIP i MEN.

Kurs dedykowany dla:

  • pracowników,
  • nauczycieli,
  • przedszkolanek,
  •  trenerów,
  • osób pracujących z dziećmi.

💝💝Oszczędź nawet 50% 💝💝

w akcji "ratuj życie z bhponline.pl"

cena promocyjna obowiązuje do dnia: 30.09.2023
• potężna dawka wiedzy od ratowników medycznych
• 29 Filmów instruktażowych
• tryb nauczania: Online
• dostęp na nowoczesnej platformie: 24h/7

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego sposobu na nauczenie się podstaw pierwszej pomocy przedmedycznej?

Nasz kurs online jest dla Ciebie!  Nasz kurs online oferuje szybkie i skuteczne wprowadzenie w podstawy pierwszej pomocy. Zostaniesz przeszkolony w zakresie postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, w tym wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Dowiesz się, jak używać urządzeń przeznaczonych do pierwszej pomocy, a także jak udzielić pierwszej pomocy dzieciom i osobom starszym. Nasz kurs online umożliwia łatwy i wygodny sposób nauki, dzięki czemu możesz nauczyć się podstaw pierwszej pomocy w zaciszu własnego domu. Każdy z naszych kursów został opracowany przez doświadczonych instruktorów pierwszej pomocy, a także zawiera wiele przydatnych wskazówek i porad dotyczących udzielania pierwszej pomocy.

Jeśli jesteś gotowy, aby nauczyć się podstaw pierwszej pomocy, rozpocznij na nasz kurs online!

Dlaczego warto skorzystać z kursu online

29 profesjonalnych filmów

kurs zawiera część merytoryczną oraz część Video zawierającą 29 filmów instruktażowych

bez ograniczeń

kurs dostępny bez ograniczeń czasowych do momentu pozytywnego zaliczenia testu końcowego

pełna mobilność

kurs dostępny jest na komputerach, tabletach i telefonach komórkowych

prosty test online

egzamin to prosty test online bez limitu czasowego i bez limitu prób rozwiązania

zaświadczenie

po ukończeniu kursu, zgodne z wymogami PIP i MEN, dostępne w języku polskim i angielskim

doświadczona kadra

kurs prowadzony jest przez wyspecjalizowaną kadrę ratowników medycznych

Zobacz jak wygląda kurs – obejrzyj film

Podstawa Prawna

Program szkolenia, materiały edukacyjne oraz wydane przez nas zaświadczenie jest zgodne z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej ONLINE

Cena 198zł 99 zł/ osoba

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla osób pracujacych z dziećmi

Cena 258zł 129 zł/ osoba

Kurs PP przedmedycznej opracowany dla osób pracujących z dziećmi. Szkolenie w formie online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji, potwierdzonych zaświadczeniem ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla trenerów piłkarskich

Cena 258zł 129 zł/ osoba

Rekomendowany kurs Pierwszej pomocy przedmedycznej - pediatryczny opracowany dla trenerów piłkarskich, trenerów piłki nożnej.
Ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐Kurs online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji i zaświadczeń.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej ONLINE w języku ukraińskim

Cena 198zł 99 zł/ osoba

Język ukraiński, kurs z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla osób pracujacych z dziećmi w języku ukraińskim

Cena 258zł 129 zł/ osoba

Kurs PP przedmedycznej opracowany dla osób pracujących z dziećmi w języku ukraińskim. Szkolenie w formie online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji, potwierdzonych zaświadczeniem ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla osób pracujacych z dziećmi w języku angielskim

Cena 258zł 129 zł/ osoba

Kurs PP przedmedycznej opracowany dla osób pracujących z dziećmi w języku angielskim. Szkolenie w formie online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji, potwierdzonych zaświadczeniem ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej ONLINE w języku angielskim

Cena 198zł 99 zł/ osoba

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online w języku angielskim, zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Ukończone szkolenie z pierwszej pomocy powinna bez wątpienia posiadać każda osoba. Wynika to z faktu, iż nie wiadomo kiedy trzeba będzie tej pomocy udzielić. Obecne życie to jeden wielki pośpiech, niezdrowe jedzenie, stres oraz częsty brak snu. I właśnie te czynniki mają ogromny wpływ na zdrowie i życie ludzkie. W każdej chwili możemy spotkać kogoś, kto nagle straci przytomność, dostanie zawału serca lub ataku padaczki. Możemy być również świadkami wypadku drogowego. I co w tej chwili zrobić? Jak przystąpić do akcji ratunkowej? A może uciec? To pytania, które najczęściej świadek wypadku lub zdarzenia sobie zadaje. Aby zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną oraz praktyczną warto przejść kurs pierwszej pomocy.

Dowiesz się z niego między innymi: jak prawidłowo określić stan poszkodowanego, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, jak wykonać resuscytację krążeniowo- oddechową, jak posługiwać się defibrylatorem, jak postępować w przypadku zadławień, zawałów, oparzeń, padaczki, oraz innych przydatnych informacji. Pamiętaj, że udzielanie pierwszej pomocy jest obowiązkiem każdego z nas. Jeżeli z jakieś przyczyny zaniechasz ratunku, to musisz liczyć się z tym, iż takie postępowanie jest już przestępstwem, za które grozi aż 3 lata więzienia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy przystępując do ratowania poszkodowanego, sam możesz być zagrożony. Obowiązek ten został uregulowany art. 162 Kodeksu Karnego.

W dobie internetu nie musisz już tracić czasu na standardowe szkolenia. W wolnej chwili i z każdego miejsca możesz przejść taki kurs pierwszej pomocy online

Dzięki ukończonemu szkoleniu z pierwszej pomocy przez internet zyskujesz nie tylko zaświadczenie, które z powodzeniem możesz przedstawić pracodawcy, ale przede wszystkim wiedzę, która sprawi, że podczas akcji reanimacyjnej będziesz pewniejszy siebie. Zaświadczenie po ukończeniu kursu pierwszej pomocy online jest tak samo cenne, jak uzyskane po kursie stacjonarnym. Warto również wiedzieć, że dokument ten nie jest bezterminowy. Ze względu na to, że wiedza nie odświeżana i niepraktykowana zanika, to trzeba ją na bieżąco aktualizować. Dlatego też kurs pierwszej pomocy ważny jest dwa lata, zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Polskie normy nie regulują częstotliwości tych szkoleń. Najczęściej wiedza z zakresu pierwszej pomocy przekazywana jest na okresowym szkoleniu BHP. Jednakże rekomenduje się, aby takie szkolenie odbywało się częściej. Dlatego też nie czekaj i zapisz się na szkolenie z pierwszej pomocy przez internet.