Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

dla pracowników, trenerów, nauczycieli, przedszkolanek, osób pracujących z dziecmi

W trybie zdalnym, przez Internet.

Certyfikowany kurs z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedyczne potwierdzony  zaświadczeniem zgodnym z wymaganiami PIP i MEN.

Akcja Covid-19

Skorzystaj z obniżonej ceny -40%

Pierwotny koszt szkolenia: 150 zł

W związku z panującą sytuacją w naszym kraju (COVID-19), udzielamy wsparcia pracodawcom i kursantom obniżając koszty kursu o 40%

Obniżona cena kursu wynosi: 90 zł

cena brutto (stawka podateku VAT: zwolniona)

Akcja promocyjna trwa od dnia 01.11.2020 do dnia 30.11.2020
Do końca promocji pozostało:

Komu dedykowany jest kurs?

Kurs pierwszej pomocy dedykowany jest dla:

 • pracownikom w zakładach pracy wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy,
 • opiekunów w żłobkach, przedszkolach i szkołach,

 • wychowawców, opiekunów na koloniach i wycieczkach,

 • trenerów i instruktorów sportu i rekreacji,
 • nauczycieli szkolnych i akaemickich,

 • trenerów sportowych,

 • pilotów wycieczek i przewodników.

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?

 • uzyskasz nieograniczony dostęp do nowoczesnych narzędzi nauki

 • materiały udostępnione na platformie e-learningowej dostępne bez ograniczeń czasowych i ilościowych,

 • prosta forma przekazu,  szkolenie to prezentacja multimedialna wzbogaconych głosem lektorskim,

 • materiały dodatkowe stanowią uzupełnienie wiedzy oraz pomoc przy egzaminie,

 • egzamin na koniec szkolenia to prosty test online bez limitu czasowego i bez limitu prób rozwiązania,

 • certyfikat – zaświadczenie to  potwierdzenie ukończenia szkolenia oraz zdobycia fachowej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy.

Podstawa Prawna

Program szkolenia, materiały edukacyjne oraz wydane przez nas zaświadczenie  jest zgodne z  Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.)..

Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla:
Rodzaj/ język
Dostęp do szkolenia
Zamów teraz
Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla
Pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy w miejscu pracy
Pierwsza Pomoc/ PL
e-learning/ zdalny/ online
Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla
Pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy
First Aid course – wersja językowa angielska
Pierwsza Pomoc/ ENG
e-learning/ zdalny/ online
Pierwsza Pomoc Przedmedyczna dla
Nauczycieli, wychowawców, opiekunów w szkołach, przedszkolach i żłobkach
Pierwsza Pomoc/ PL
e-learning/ zdalny/ online

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej ONLINE

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla osób pracujacych z dziećmi

Kurs PP przedmedycznej opracowany dla osób pracujących z dziećmi. Szkolenie w formie online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji, potwierdzonych zaświadczeniem ukończenia kursu.

Ukończone szkolenie z pierwszej pomocy powinna bez wątpienia posiadać każda osoba. Wynika to z faktu, iż nie wiadomo kiedy trzeba będzie tej pomocy udzielić. Obecne życie to jeden wielki pośpiech, niezdrowe jedzenie, stres oraz częsty brak snu. I właśnie te czynniki mają ogromny wpływ na zdrowie i życie ludzkie. W każdej chwili możemy spotkać kogoś, kto nagle straci przytomność, dostanie zawału serca lub ataku padaczki. Możemy być również świadkami wypadku drogowego. I co w tej chwili zrobić? Jak przystąpić do akcji ratunkowej? A może uciec? To pytania, które najczęściej świadek wypadku lub zdarzenia sobie zadaje. Aby zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną oraz praktyczną warto przejść kurs pierwszej pomocy.

Dowiesz się z niego między innymi: jak prawidłowo określić stan poszkodowanego, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, jak wykonać resuscytację krążeniowo- oddechową, jak posługiwać się defibrylatorem, jak postępować w przypadku zadławień, zawałów, oparzeń, padaczki, oraz innych przydatnych informacji. Pamiętaj, że udzielanie pierwszej pomocy jest obowiązkiem każdego z nas. Jeżeli z jakieś przyczyny zaniechasz ratunku, to musisz liczyć się z tym, iż takie postępowanie jest już przestępstwem, za które grozi aż 3 lata więzienia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy przystępując do ratowania poszkodowanego, sam możesz być zagrożony. Obowiązek ten został uregulowany art. 162 Kodeksu Karnego.

W dobie internetu nie musisz już tracić czasu na standardowe szkolenia. W wolnej chwili i z każdego miejsca możesz przejść taki kurs pierwszej pomocy online

Dzięki ukończonemu szkoleniu z pierwszej pomocy przez internet zyskujesz nie tylko zaświadczenie, które z powodzeniem możesz przedstawić pracodawcy, ale przede wszystkim wiedzę, która sprawi, że podczas akcji reanimacyjnej będziesz pewniejszy siebie. Zaświadczenie po ukończeniu kursu pierwszej pomocy online jest tak samo cenne, jak uzyskane po kursie stacjonarnym. Warto również wiedzieć, że dokument ten nie jest bezterminowy. Ze względu na to, że wiedza nie odświeżana i niepraktykowana zanika, to trzeba ją na bieżąco aktualizować. Dlatego też kurs pierwszej pomocy ważny jest dwa lata, zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Polskie normy nie regulują częstotliwości tych szkoleń. Najczęściej wiedza z zakresu pierwszej pomocy przekazywana jest na okresowym szkoleniu BHP. Jednakże rekomenduje się, aby takie szkolenie odbywało się częściej. Dlatego też nie czekaj i zapisz się na szkolenie z pierwszej pomocy przez internet.