Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Kurs pierwszej pomocy online dedykowany jest dla:

    pracowników,
    osób biorących udział w projekcie USŁUGA – POMOC SĄSIEDZKA
    nauczycieli,
    przedszkolanek i opiekunek,
    trenerów i opiekunów pracujących z dziećmi i młodzieżą.

Kurs kończy się  wydaniem zaświadczenia zgodnego z obowiązującym prawem i wymogami Inspekcji Pracy i MEN.

Cennik - dodaj kurs do zamówienia

Pierwsza pomoc przedmedycznajęzykopiniecena
Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant podstawowy dla pracowników
• kurs online
PL - lektor
ENG, UKR
⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0198 zł

99zł

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant rozszerzony dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą
• kurs online
PL - lektor
ENG, UKR
⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0198 zł

99zł

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej - wariant rozszerzony dla trenerów sportowych, piłkarskich
• kurs online
PL - lektor
ENG, UKR
⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0198 zł

99zł

Kurs pierwszej pomocy online

Ukończone szkolenie z pierwszej pomocy powinna bez wątpienia posiadać każda osoba. Wynika to z faktu, iż nie wiadomo kiedy trzeba będzie tej pomocy udzielić. Obecne życie to jeden wielki pośpiech, niezdrowe jedzenie, stres oraz częsty brak snu. I właśnie te czynniki mają ogromny wpływ na zdrowie i życie ludzkie. W każdej chwili możemy spotkać kogoś, kto nagle straci przytomność, dostanie zawału serca lub ataku padaczki. Możemy być również świadkami wypadku drogowego. I co w tej chwili zrobić? Jak przystąpić do akcji ratunkowej? A może uciec? To pytania, które najczęściej świadek wypadku lub zdarzenia sobie zadaje. Aby zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną oraz praktyczną warto przejść kurs pierwszej pomocy.

Dowiesz się z niego między innymi: jak prawidłowo określić stan poszkodowanego, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, jak wykonać resuscytację krążeniowo- oddechową, jak posługiwać się defibrylatorem, jak postępować w przypadku zadławień, zawałów, oparzeń, padaczki, oraz innych przydatnych informacji. Pamiętaj, że udzielanie pierwszej pomocy jest obowiązkiem każdego z nas. Jeżeli z jakiejś przyczyny zaniechasz ratunku, to musisz spotkać się z tym, iż takie postępowanie jest już przestępstwem, za które grozi aż 3 lata więzienia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy przystępując do ratowania poszkodowanego, sam możesz być zagrożony. Obowiązek ten został uregulowany art. 162 Kodeksu Karnego.

W dobie internetu nie musisz już tracić czasu na standardowe szkolenia. W wolnej chwili i z każdego miejsca możesz przejść taki kurs pierwszej pomocy online

Dzięki  szkoleniu z pierwszej pomocy przez internet zyskujesz nie tylko zaświadczenie, które z powodzeniem możesz przedstawić pracodawcy, ale przede wszystkim wiedzę, która sprawi, że podczas akcji reanimacyjnej będziesz pewniejszy siebie. Zaświadczenie po ukończeniu kursu pierwszej pomocy online jest tak samo cenne, jak uzyskane po kursie stacjonarnym. Warto również wiedzieć, że dokument ten nie jest bezterminowy. Ze względu na to, że wiedza nie odświeżana i niepraktykowana zanika, to trzeba ją na bieżąco aktualizować. Dlatego też kurs pierwszej pomocy ważny jest dwa lata, zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Polskie normy nie regulują częstotliwości tych szkoleń. Najczęściej wiedza z zakresu pierwszej pomocy przekazywana jest na okresowym szkoleniu BHP. Jednakże rekomenduje się, aby takie szkolenie odbywało się częściej. Dlatego też nie czekaj i zapisz się na szkolenie z pierwszej pomocy przez internet.

Informacje - Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online / dostepne warianty szkolenia

29 profesjonalnych filmów

Kurs zawiera część merytoryczną oraz część Video zawierającą 29 filmów instruktażowych

Doświadczona kadra

Kurs prowadzony jest przez wyspecjalizowaną kadrę ratowników medycznych

Pełne i profesjonalme wsparcie online

Jesteśmy dla Ciebie dostępni, doradzamy, podpowiadamy rozwiązania, dajemy wsparcie merytoryczne i techniczne

Parametry szkolenia, egzaminu oraz wymagania systemowe:

Szkolenie BHP online
Format:prezentacja multimedialna z lektorem ( lektor w w polskiej wersji językowej )
Dostęp i termin:dowolny, nieograniczny
na platformie szkoleniowej online (e-learningowej)
EGZAMIN
Format: test online, test jednokrotnego wyboru
Ilość pytań: 10
Czas trwania: bez ograniczeń czasowych, wielokrotnego podejścia
Wymagania systemowe:
W celu poprawnego korzystania z platformy e-learning użytkownik powinien posiadać na swoim urządzeniu dostęp do sieci Internet oraz przeglądarkę internetową: Google Chrome, Microsoft Edge
Platforma działa także przy wykorzystaniu przeglądarek internetowych na urządzeniach mobilnych, w tym co najmniej: Safari Mobile, Chrome Mobile

Harmonogram kursu pierwszej pomocy przedmedycznej:

Szczegółowy program kursu dla:
osób zainteresowanych technikami udzielania pierwszej pomocy
osób pracujących z dziećmi i młodzieżą
trenerów i ipiekunów dzieci i młodzieży

Wzór zaświadczenia - certyfikatu z ukończenia kursu pierwszej pomocy przedmedycznej

Zaświadczenie:
Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest zaświadczenie wydane zgodnie z aktualnie obowiązujacym wzorem.
Zaświadczenie dostępne w wersji elektronicznej bezpośrednio po zaliczeniu testu.
Zaświadczenie można również zamówić w wersj papierowej. (koszt przygotowania i wysyłki 22 zł brutto).
Zaświadczenie dostępne jest w języku polskim i angielskim.
Wzór zaświadczenia do kursu pierwszej pomocy dla:
osób zainteresowanych technikami udzielania pierwszej pomocy, pracowników wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy
osób pracujących z dziećmi i młodzieżą
trenerów i ipiekunów dzieci i młodzieży

Zamówienia, formy płatności:

Dokument zakupu:Faktura VAT
Formy zamówienia:1. Kup teraz - szybki zakup online ( zakup przez koszyk )
2. Zamówienie dla firm, korporacji i instytucji publicznych ( zamówienie na podstawie faktury terminowej )
Metody płatności:1. Płatność online
2. Płatność na podstawie faktury proformy
3. Płatność na podstawie faktury terminowej - opcja dla dużych firm, instytucji i placówek publicznych i oświatowych

Spersonalizowane ścieżki zamówienia w zależności od klienta:

Osoby prywatne

Szybki zakup i realizacja szkolenia. Wygodne płatności online, kartą i blikiem. Natychmiastowy dostep do szkoleń i kursów po zakupie. Zaswiadczenia dostępne również online.

Firmy i korporacje

Realizacja zamówienia na podstawie zapytania ofertowego. Pełna obsługa oddziałów zagranicznych i rozproszonych. Płatności na podstawie faktur terminowych lub szybkie zakupy online.

Instytucje publiczne

Uproszczona forma zamówienia, bezpieczna i wygodna forma realizacji zapotrzebowania, odroczona płatność na podstawie faktury terminowej. Indywidulany opiekun, pełne wsparcie.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej online - podstawa prawna

Program szkolenia, materiały edukacyjne oraz wydane przez nas zaświadczenie jest zgodne z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).
Kursy pierwszej pomocy przedmedycznej - kilka pomocnych słów o szkoleniach

Ukończone szkolenie z pierwszej pomocy powinna bez wątpienia posiadać każda osoba. Wynika to z faktu, iż nie wiadomo kiedy trzeba będzie tej pomocy udzielić. Obecne życie to jeden wielki pośpiech, niezdrowe jedzenie, stres oraz częsty brak snu. I właśnie te czynniki mają ogromny wpływ na zdrowie i życie ludzkie. W każdej chwili możemy spotkać kogoś, kto nagle straci przytomność, dostanie zawału serca lub ataku padaczki. Możemy być również świadkami wypadku drogowego. I co w tej chwili zrobić? Jak przystąpić do akcji ratunkowej? A może uciec? To pytania, które najczęściej świadek wypadku lub zdarzenia sobie zadaje. Aby zdobyć odpowiednią wiedzę teoretyczną oraz praktyczną warto przejść kurs pierwszej pomocy.

Dowiesz się z niego między innymi: jak prawidłowo określić stan poszkodowanego, jak ułożyć poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, jak wykonać resuscytację krążeniowo- oddechową, jak posługiwać się defibrylatorem, jak postępować w przypadku zadławień, zawałów, oparzeń, padaczki, oraz innych przydatnych informacji. Pamiętaj, że udzielanie pierwszej pomocy jest obowiązkiem każdego z nas. Jeżeli z jakieś przyczyny zaniechasz ratunku, to musisz liczyć się z tym, iż takie postępowanie jest już przestępstwem, za które grozi aż 3 lata więzienia. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy przystępując do ratowania poszkodowanego, sam możesz być zagrożony. Obowiązek ten został uregulowany art. 162 Kodeksu Karnego.

W dobie internetu nie musisz już tracić czasu na standardowe szkolenia. W wolnej chwili i z każdego miejsca możesz przejść taki kurs pierwszej pomocy online.

Dzięki ukończonemu szkoleniu z pierwszej pomocy przez internet zyskujesz nie tylko zaświadczenie, które z powodzeniem możesz przedstawić pracodawcy, ale przede wszystkim wiedzę, która sprawi, że podczas akcji reanimacyjnej będziesz pewniejszy siebie. Zaświadczenie po ukończeniu kursu pierwszej pomocy online jest tak samo cenne, jak uzyskane po kursie stacjonarnym. Warto również wiedzieć, że dokument ten nie jest bezterminowy. Ze względu na to, że wiedza nie odświeżana i niepraktykowana zanika, to trzeba ją na bieżąco aktualizować. Dlatego też kurs pierwszej pomocy ważny jest dwa lata, zgodnie z wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Polskie normy nie regulują częstotliwości tych szkoleń. Najczęściej wiedza z zakresu pierwszej pomocy przekazywana jest na okresowym szkoleniu BHP. Jednakże rekomenduje się, aby takie szkolenie odbywało się częściej. Dlatego też nie czekaj i zapisz się na szkolenie z pierwszej pomocy przez internet.

Darmowy test z pierwszej pomocy przedmedycznej:

0%
2754

Pierwsza pomoc - testy próbne - pytania i odpowiedzi do egzaminu

Pierwsza pomoc przedmedyczna - pytania i odpowiedzi do testu online. Sprawdź swoją wiedzę.

Jeżeli w ranie znajduje się ostry przedmiot, należy:

Obowiązek udzielenia pomocy poszkodowanym w wypadku należy:

Najbezpieczniejsze ułożenie poszkodowanego to pozycja:

Dzwoniąc pod numer ratunkowy podajemy:

Właściwy stosunek oddechów do uciśnięć mostka podczas reanimacji osób dorosłych wynosi:

Nieprzytomną kobietę w widocznej ciąży z zachowanym oddechem układamy w pozycji bezpiecznej na:

Czym jest pierwsza pomoc?

Rękoczyn Heimlicha wykonujemy w przypadku:

Ocena oddechu poszkodowanego powinna trwać:

Czy w przypadku braku przedmiotów do unieruchomienia złamanej nogi możemy dowiązać ją do zdrowej?

Zabiegi resuscytacyjne należy prowadzić do chwili:

Your score is

0%

Exit

Opinie kursantów i pracodawców / platforma szkoleniowa / e-learnig / szkolenia i kursy bhp online /

kursantfirmaocenaopinia
Mateusz FabiśIndywidualna praktyka lekarska⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo polecam. Kurs konkretny, z odpowiednio dobraną tematyką, dostępny od ręki po zamówieniu. Tak samo szybko dostępne zaświadczenie o jego ukończeniu. Będę korzystał w razie potrzeby.
Hanna Laskovakierownik produktu - UHL-Europe⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Informacje zawarte w kursie bezpieczeństwa są doskonałe. Wszystko jest ważne zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Bardzo dziękuję za taki podręcznik do pracy.
Krzysztof BorutaWłaściciel - Meble Produkcja i handel Boruta Krzysztof⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Informacje zawarte w kursie bezpieczeństwa są doskonałe. Wszystko jest ważne zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Bardzo dziękuję za taki podręcznik do pracy.
Andrei MarozSpecjalista ds. marketingu - BeamWay Sp. Z O.O.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo dobre materiały do nauki zagadnień z zakresu BHP i przygotowania się do egzaminu.
Tomasz RawoKierownik stacji - prywatnie⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo profesjonalnie przygotowane szkolenie. Rozsądnie cenowo. Polecam.
Mariia ProkopenkoFundacja Avalon⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Jestem bardzo wdzięczna zespołowi, który opracował to szkolenie z pierwszej pomocy. Mam małe dziecko i ta wiedza jest dla mnie bardzo cenna. Dziękuję i życzę sukcesów w nowych projektach.
Ewa WołczykNauczyciel⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo ciekawa prezentacja. Łatwa w zrozumieniu oraz z najważniejszymi faktami. Polecam każdemu!
Viktor GergovskyiHandlowiec - STEF FOOD Sp. z o.o.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Materiały są prezentowane w sposób przejrzysty, przystępny i optymalny pod względem treści. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie. Dziękuję!
Anna PiedelDyrektor - PSP w Groblach⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Polecam szkolenie. Wygodna forma zdobycia rzetelnych informacji.
Anna OwsianyFizjoterapeuta - Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Super! Bardzo przystępnie przedstawione informacje, by sprawnie zapamiętać to co najważniejsze. Polecam serdecznie!
Małgorzata SzwedGłówny Sspecjalista ds. BHP - UMIG Konstancin-Jeziorna⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Zachęcam do korzystania.
Zuzanna WielgusNauczyciel - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Bardzo dokładne szkolenie, omówione w bardzo przejrzysty sposób. Dziękuję.
Nataliia HaidyshKoordynator projektu - JRS Polska⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Kurs jest szybki, egzamin da się zdać podczas pierwszej próby. Strona ze szkoleniem działa bez problemów.. Dziękuję !
Olena RoslykPrywat⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Неймовірно вдячна за можливість пройти навчання! Дуже багато дізналася для себе!Презентація виконана професійно і доступно!!!!Супер!!! Рекомендую!!!!
Barbara MUrasNauczyciel - Liceum Ogólnokształcące w Tuszynie⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Gratuluję Luxcontrol Polska wzorowo uporządkowanego materiału szkoleniowego i sprawnego przebiegu egzaminu.
Dominik KłósekWłaściciel - PHU Klosek Dominik Kłósek⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Kurs sformułowany bardzo czytelnie pozwalający łatwo odświeżyć lub przyswoić wiedzę z zakresu BHP. Polecam
Jarosław StefaniakStarszy inspektor bhp - ZAZ "PROMYK"⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Jestem bardzo zadowolony z formy on-line. dużo potrzebnych informacji, sporo przykładów.
Adrian PancerzTrener Grassroots c - Akademia Piłkarska APGM⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Wszystko na najwyższym poziomie, dokładnie zaprezentowane, bardzo dokładnie wytłumaczone. SUPER SZKOLENIA POLECAM !!!
Urszula W.Księgowa - Hires Sp. z o.o.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Wspaniały kurs, bardzo przystępny, przejrzysty. Jestem bardzo zadowolona z odbycia kursu, polecam wszystkim.
Christoph KossikPracownik biurowy - Profex elektronik - Swoboda Sp. K.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie oceniam bardzo wysoko. Rzeczowe przedstawienie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w różnych sytuacjach i bez zbednej teorii.
Dorota JusińskaWłaściciel - DSMS - Dorota Jusińska⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie BHP dla pracodawcy było bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone. W błyskawiczny sposób zdobyłam wiedzę i certyfikat, którego potrzebowałam. Polecam innym przedsiębiorcom :).
Marta ŚliwińskaOpiekunka dziecięca - Żłobek "Koszałki Opałki" Edyta Chołota⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Super materiały szkoleniowe, w wygodnej formie prezentacji z dźwiękiem. Można czytać i słuchać, co wspomaga proces uczenia. Bardzo fajnie, że działa na smartfonie.
Małgorzata SurmaSpecjalista ds.kadr - Bank Spółdzielczy w Czarnkowie⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Polecam szkolenia z zakresu BHP. Wygodna forma i łatwa dostępność do wykupionych szkoleń do obycia w dowolnym czasie. Kontakt z klientem bez zarzutu. Szybko i profesjonalnie.
Mariusz Mitowskitrener - Towarzystwo Sportowe Gwardia⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, bardzo dużo się dowiedziałem i jestem pewien że teraz sobie poradzę.
AGATA ULRYCHWłaściciel - Szkoła Bezpiecznej Jazdy Mustang⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Polecam, wszystko czytelne, proste w obsłudze, dostosowane do mojego wolnego czasu. Bardzo szybki sposób odbycia kursu i uzyskania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Super.
Patrycja SkorupaTechnik elektroradiolog - Usługi Radiologiczne Patrycja Skorupa⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Jestem bardzo zadowolona z kursu BHP. Szczegółowe materiały szkoleniowe pozwoliły mi dobrze przygotować się do egzaminu. Dziękuję za możliwość pozyskania aktualnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Życzę dalszych sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy.
Michał SzmalWłaściciel - CREWERMATE s.c.⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Dobry kontakt, miła obsługa, profesjonalnie przygotowane materiały.
Danuta ZgrzeblakPielęgniarka Operacyjna - Cdt medicus Lubin⭐⭐⭐⭐⭐ 5,0Dobrze przygotowane szkolenie pod względem merytorycznym i wizualnym.

Klienci i partnerzy PGS Polska Grupa Szkoleniowa