Bezpieczna platforma szkoleniowa dla:

  • lekarzy,
  • pracowników służby zdrowia,
  • personelu medycznego

Korzyści:

  • Dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu e-kursów online.
  • Szkolimy  w sposób nowoczesny i przyjemny z zachowaniem obowiązujących norm prawnych.
  • Każdy kurs i szkolenie potwierdzone jest wydaniem zaświadczenia zgodnego z wytycznymi PIP.

Wakacyjna PROMOCJA

Skorzystaj z obniżonej ceny szkoleń BHP Online

W związku z trwającymi wakacjami, udzielamy wsparcia pracodawcom i kursantom obniżając koszty kursu od 10% do 40%
Akcja promocyjna trwa:
od dnia: 01.09.2023 do dnia: 30.09.2023
Wybierz szkolenie które pasuje do Twoich potrzeb

Szkolenie okresowe BHP dla lekarzy ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Szkolenie opracowane z myślą o pracownikach służby zdrowia. Szkolenie umożliwia aktualizację obowiązkowego szkolenia z dziedziny BHP, a jego nowoczesna forma online zapewnia przeszkolenie się w sposób nie absorbujący wiele czasu i pieniędzy.

Szkolenie okresowe BHP dla stomatologów ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP powstałe z myślą o lekarzach stomatologach. Wykorzystanie nowoczesnej formy nauczania online umożliwia przeszkolenie się i obowiązkowe udokumentowanie procesu szkolenia bez konieczność reorganizacji własnych planów.

Szkolenie okresowe BHP dla asystentek stomatologów ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Kurs BHP online dla asystentek i asystentów stomatologicznych pozwala w pełni zdalnie zrealizować obowiązek okresowego szkolenia BHP oraz  uzyskać legalny dokument jego ukończenia. Nowoczesna forma szkolenia nie koliduje z życiem prywatnym jak i zawodowym.

Szkolenie okresowe BHP dla lekarzy weterynarii ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP online dedykowane lekarzom weterynarii. Prosty i szybki kurs online, opracowany zgodnie z aktualnymi wytycznymi i przepisami, którego ukończenie umożliwia otrzymanie pełnoprawnego zaświadczenia BHP.

Szkolenie okresowe BHP dla asystentów lekarzy weterynarii ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP online dedykowane lekarzom weterynarii. Prosty i szybki kurs online, opracowany zgodnie z aktualnymi wytycznymi i przepisami, którego ukończenie umożliwia otrzymanie pełnoprawnego zaświadczenia BHP.

Szkolenie okresowe BHP pracodawców i osób kierujących personelem medycznym

Cena 164zł 98 zł/ osoba

Okresowe szkolenie BHP dla pracodawców oraz kadry zarządzającej. Ważność 5 lat. W przypadku rozpoczęcia działalności przez przedsiębiorcę obowiązek ten powstaje w momencie zatrudnienia pierwszego pracownika.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Szkolenie okresowe BHP dla Pielęgniarek i personelu medycznego

Cena 75 zł / osoba

Przeznaczone dla pielęgniarek i personelu medycznego szkolenie okresowe BHP. Tryb szkolenia online zapewnia możliwość w pełni zdalnego zrealizowania programu kursu okresowego BHP, bez konieczności wychodzenia z domu lub biura.

Szkolenie okresowe BHP dla służby zdrowa narażonej na działanie pola E-M e-BHP

Cena 75 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP dla Pracowników służby zdrowia narażonych na szkodliwe działanie Pola Elektromagnetycznego. Szkolenia online gwarantuje realizację programu kursu BHP bez konieczności wychodzenia z domu lub gabinetu.

Szkolenie okresowe BHP dla ratowników medycznych ONLINE

Cena 75 zł / osoba

Oferowane przez nas szkolenie okresowe BHP  dla ratowników medycznych jest idealnym sposobem na utrwalenie wiedzy BHP oraz odpowiednie udokumentowanie tego faktu. Nowoczesna forma szkolenia online znacząco skraca i upraszcza naukę.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej ONLINE

Cena 198zł 99 zł/ osoba

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla osób pracujacych z dziećmi

Cena 198zł 99 zł/ osoba

Kurs PP przedmedycznej opracowany dla osób pracujących z dziećmi. Szkolenie w formie online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji, potwierdzonych zaświadczeniem ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs – szkolenie PPOŻ okresowy ONLINE

Cena 95 zł / osoba

Szkolenie PPOŻ przeciwpożarowe powstało z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką PPOŻ, oraz osobach, które muszą taką wiedzę posiadać. Kurs w formie online zapewnia szybką przyjemną i bezproblemową drogę do zdobycia odpowiedniej wiedzy i dokumentacji PPOŻ.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Nasze szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb

 

Przeszkolisz się w bezpiecznym dla siebie miejscu i czasie

Uzyskasz kompletną i rzetelną wiedzę

Będziesz na bieżąco z akualnymi regulacjami  prawa pracy

Zaoszczędzisz swój czas, i czas swoich pracowników

Poszerzysz swoje kompetencje w sposób przyjemny i bezpieczny

Zyskasz pewność, spokój, komfort i bezpieczeństwo

Szkolenie BHP dla lekarzy i służby zdrowia jest niezbędne, aby mogli wykonywać swoją praktykę. Ponieważ, każda zatrudniona osoba, a nawet sam pracodawca zobowiązani się do cyklicznego odbywania niezbędnych kursów BHP. Szczególnie ważne jest to tam, gdzie istnieją zagrożenia (czyli praktycznie wszędzie). Należy również dodać, że w pracy lekarza zagrożeń tych jest niemało. Zwłaszcza narażeni są oni na czynniki biologiczne (np. wirusy, bakterie), chemiczne (np. środki do dezynfekcji) i psychofizyczne (np. stres). Aby w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko zawodowe, muszą przestrzegać zasady BHP panujące w danym szpitalu, czy też przychodni.

A skąd dowiedzą się jakie zasady BHP w danym zakładzie pracy panują? Ze szkolenia BHP wstępnego. Warto dodać, że sam pracodawca tego typu szkolenia nie przechodzi, uczestniczy jedynie w okresowym. Jeżeli lekarz jest zatrudniony, to przed rozpoczęciem pracy musi je przejść, natomiast w ciągu 12 miesięcy od zatrudnienia musi odbyć szkolenie okresowe BHP. Każde kolejne musi być powtarzane co 5 lat. Ma to na celu utrwalenie zdobytej wiedzy oraz zapoznanie się z nowymi rozwiązaniami techniczno- organizacyjnymi oraz prawnymi. 

Dla lekarzy przewidziane są różne formy przeprowadzania szkoleń okresowych BHP. Mogą to być tradycyjne kursy, seminaria, wideokonferencje oraz samokształcenie kierowane. Ostatnimi czasy najbardziej popularne stały się szkolenia BHP przez internet. Stało się to nie bez powodu. Tego typu rozwiązanie jest niezwykle wygodne zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Kurs BHP online można wykonać bez wychodzenia z domu, w wygodnych ciuchach i przy ulubionej kawie. Kursy BHP przez internet to bez wątpienia bezpieczeństwo, zwłaszcza w czasach pandemii COVID-19. Brak kontaktu z innymi osobami to mniejsze ryzyko zarażenia siebie lub innych koronawirusem.

Ze szkoleniem okresowym BHP łączy się jeszcze jeden element. Mianowicie egzamin, który najczęściej jest w formie testu BHP. Dzięki niemu pracodawca ma pewność, że uczestnik szkolenia posiada dostateczną wiedzę do wykonywania pracy w sposób bezpieczny. Testy BHP przez internet znajdują się na samym końcu szkolenia BHP online i tylko ich pozytywne rozwiązanie sprawi, że pracownik otrzyma zaświadczenie dopuszczające go do pracy.