Bezpieczna platforma szkoleniowa dla:

  • lekarzy,
  • pracowników służby zdrowia,
  • personelu medycznego

Korzyści:

  • Dostarczamy zaawansowane rozwiązania z zakresu e-kursów online.
  • Szkolimy  w sposób nowoczesny i przyjemny z zachowaniem obowiązujących norm prawnych.
  • Każdy kurs i szkolenie potwierdzone jest wydaniem zaświadczenia zgodnego z wytycznymi PIP.

AWakacyjna PROMOCJA

Skorzystaj z obniżonej ceny szkoleń BHP Online

W związku z trwającymi wakacjami, udzielamy wsparcia pracodawcom i kursantom obniżając koszty kursu od 10% do 40%
Akcja promocyjna trwa:
od dnia: 01.01.2023 do dnia: 31.03.2023
Wybierz szkolenie które pasuje do Twoich potrzeb

Szkolenie BHP wstępne ONLINE dla pracowników Służby Zdrowia w języku angielskim

Cena 69 zł 55 zł/ osoba

Szkolenie BHP wstępne jest pierwszym kursem, z jakim każdy pracownik (nawet służby zdrowia) ma do czynienia. Przeprowadza się je w momencie zatrudnienia i bez niego pracownik nie może wykonywać swoich obowiązków.

Szkolenie BHP wstępne ONLINE dla pracowników Służby Zdrowia PL

Cena 69 zł 55 zł/ osoba

Szkolenie wstępne kończy się krótkim testem, który ma na celu sprawdzenie poziomu wiedzy z zakresu BHP uczestników szkolenia. Składa się on z 10 pytań jednokrotnego wyboru, a jego wynik znany jest praktycznie od razu. Co istotne, do testu można podchodzić wielokrotnie.
Ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Szkolenie okresowe BHP dla stomatologów ONLINE

Cena 50 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP powstałe z myślą o lekarzach stomatologach. Wykorzystanie nowoczesnej formy nauczania online umożliwia przeszkolenie się i obowiązkowe udokumentowanie procesu szkolenia bez konieczność reorganizacji własnych planów.

Szkolenie okresowe BHP dla asystentek stomatologów ONLINE

Cena 50 zł / osoba

Kurs BHP online dla asystentek i asystentów stomatologicznych pozwala w pełni zdalnie zrealizować obowiązek okresowego szkolenia BHP oraz  uzyskać legalny dokument jego ukończenia. Nowoczesna forma szkolenia nie koliduje z życiem prywatnym jak i zawodowym.

Szkolenie okresowe BHP dla lekarzy weterynarii ONLINE

Cena 55 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP online dedykowane lekarzom weterynarii. Prosty i szybki kurs online, opracowany zgodnie z aktualnymi wytycznymi i przepisami, którego ukończenie umożliwia otrzymanie pełnoprawnego zaświadczenia BHP.

Szkolenie okresowe BHP dla lekarzy ONLINE

Cena 50 zł / osoba

Szkolenie opracowane z myślą o pracownikach służby zdrowia. Szkolenie umożliwia aktualizację obowiązkowego szkolenia z dziedziny BHP, a jego nowoczesna forma online zapewnia przeszkolenie się w sposób nie absorbujący wiele czasu i pieniędzy.

Szkolenie okresowe BHP dla asystentów lekarzy weterynarii ONLINE

Cena 50 zł / osoba

Szkolenie okresowe BHP online dedykowane lekarzom weterynarii. Prosty i szybki kurs online, opracowany zgodnie z aktualnymi wytycznymi i przepisami, którego ukończenie umożliwia otrzymanie pełnoprawnego zaświadczenia BHP.

Szkolenie BHP dla pracodawców wykonujących zadania służby BHP – Kurs ONLINE

Cena 784zł 549 zł/ osoba

Kurs BHP Online przygotowany dla pracodawców chcących realizować szkolenia BHP w swoim zakładzie pracy. Specjalistyczne szkolenie pozwoli Tobie zdobyć odpowiednie uprawnienia.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i kierujących pracownikami ONLINE

Cena 164zł 98 zł/ osoba

Okresowe szkolenie BHP dla pracodawców oraz kadry zarządzającej. Ważność 5 lat. W przypadku rozpoczęcia działalności przez przedsiębiorcę obowiązek ten powstaje w momencie zatrudnienia pierwszego pracownika.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Metodyka instruktażu stanowiskowego – Kurs

Cena 45 zł / osoba

Zaświadczenie ukończenia kursu potwierdza zdobycie odpowiedniej wiedzy merytorycznej i dydaktycznej niezbędnej do przeprowadzenia instruktażu stanowiskowego u nowo przyjętego pracownika.

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników biurowych

Cena 55 zł / osoba

Przygotowane przez zespół specjalistów szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno - biurowych jest wygodnym sposobem na uzupełnienie wiedzy i dokumentacji BHP z zakresu bezpiecznego zachowania się w środowiska pracy.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Szkolenie okresowe BHP dla pracodawców i kierujących pracownikami ONLINE

Cena 164zł 98 zł/ osoba

Okresowe szkolenie BHP dla pracodawców oraz kadry zarządzającej. Ważność 5 lat. W przypadku rozpoczęcia działalności przez przedsiębiorcę obowiązek ten powstaje w momencie zatrudnienia pierwszego pracownika.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno – biurowych w języku ukraińskim

Cena 69 zł 55 zł/ osoba

Przygotowane przez zespół specjalistów szkolenie okresowe BHP dla pracowników administracyjno - biurowych w języku ukraińskim, jest wygodnym sposobem na uzupełnienie wiedzy i dokumentacji BHP z zakresu bezpiecznego zachowania się w środowiska pracy.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej ONLINE

Cena 198zł 99 zł/ osoba

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla osób pracujacych z dziećmi

Cena 258zł 129 zł/ osoba

Kurs PP przedmedycznej opracowany dla osób pracujących z dziećmi. Szkolenie w formie online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji, potwierdzonych zaświadczeniem ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs – szkolenie PPOŻ okresowy ONLINE

Cena 95 zł / osoba

Szkolenie PPOŻ przeciwpożarowe powstało z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką PPOŻ, oraz osobach, które muszą taką wiedzę posiadać. Kurs w formie online zapewnia szybką przyjemną i bezproblemową drogę do zdobycia odpowiedniej wiedzy i dokumentacji PPOŻ.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Nasze szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb

 

Przeszkolisz się w bezpiecznym dla siebie miejscu i czasie

Uzyskasz kompletną i rzetelną wiedzę

Będziesz na bieżąco z akualnymi regulacjami  prawa pracy

Zaoszczędzisz swój czas, i czas swoich pracowników

Poszeżysz swoje kompetencje w sposób przyjemny i bezpieczny

Zyskasz pewność, spokój, komfort i bezpieczeństwo

Szkolenie BHP dla lekarzy i służby zdrowia jest niezbędne, aby mogli wykonywać swoją praktykę. Ponieważ, każda zatrudniona osoba, a nawet sam pracodawca zobowiązani się do cyklicznego odbywania niezbędnych kursów BHP. Szczególnie ważne jest to tam, gdzie istnieją zagrożenia (czyli praktycznie wszędzie). Należy również dodać, że w pracy lekarza zagrożeń tych jest niemało. Zwłaszcza narażeni są oni na czynniki biologiczne (np. wirusy, bakterie), chemiczne (np. środki do dezynfekcji) i psychofizyczne (np. stres). Aby w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko zawodowe, muszą przestrzegać zasady BHP panujące w danym szpitalu, czy też przychodni.

A skąd dowiedzą się jakie zasady BHP w danym zakładzie pracy panują? Ze szkolenia BHP wstępnego. Warto dodać, że sam pracodawca tego typu szkolenia nie przechodzi, uczestniczy jedynie w okresowym. Jeżeli lekarz jest zatrudniony, to przed rozpoczęciem pracy musi je przejść, natomiast w ciągu 12 miesięcy od zatrudnienia musi odbyć szkolenie okresowe BHP. Każde kolejne musi być powtarzane co 5 lat. Ma to na celu utrwalenie zdobytej wiedzy oraz zapoznanie się z nowymi rozwiązaniami techniczno- organizacyjnymi oraz prawnymi. 

Dla lekarzy przewidziane są różne formy przeprowadzania szkoleń okresowych BHP. Mogą to być tradycyjne kursy, seminaria, wideokonferencje oraz samokształcenie kierowane. Ostatnimi czasy najbardziej popularne stały się szkolenia BHP przez internet. Stało się to nie bez powodu. Tego typu rozwiązanie jest niezwykle wygodne zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Kurs BHP online można wykonać bez wychodzenia z domu, w wygodnych ciuchach i przy ulubionej kawie. Kursy BHP przez internet to bez wątpienia bezpieczeństwo, zwłaszcza w czasach pandemii COVID-19. Brak kontaktu z innymi osobami to mniejsze ryzyko zarażenia siebie lub innych koronawirusem.

Ze szkoleniem okresowym BHP łączy się jeszcze jeden element. Mianowicie egzamin, który najczęściej jest w formie testu BHP. Dzięki niemu pracodawca ma pewność, że uczestnik szkolenia posiada dostateczną wiedzę do wykonywania pracy w sposób bezpieczny. Testy BHP przez internet znajdują się na samym końcu szkolenia BHP online i tylko ich pozytywne rozwiązanie sprawi, że pracownik otrzyma zaświadczenie dopuszczające go do pracy.