Szkolenie BHP dla nauczycieli 2020

Szkolenie BHP dla nauczycieli 2020

Organizacja szkolenia okresowego BHP dla nauczycieli zazwyczaj wiąże się z wieloma problemami, między innymi koniecznością organizacji zastępstw. Mamy jedna proste rozwiązanie tych problemów.

Szkolenie BHP

Wyobraźcie sobie, że nie musicie organizować zastępstw, odwoływać lekcji i zbierać grupy nauczycieli do przeszkolenia. Wszystko to dzięki technologii. Wybierając Kurs BHP online dla nauczycieli możecie zyskać swobodę szkolenia oraz zredukować jego koszty.  Szkolenie składa się z prezentacji multimedialnych, w których w czytelny sposób przedstawiono najważniejsze informacje. Dodatkowym wspomagaczem w nauce jest lektor, który umożliwia odsłuchanie szkolenia.

Czy nauczyciele mogą zrealizować szkolenie okresowe w formie online?

Tak. Samokształcenie kierowane (tak rozporządzenie nazywa e-learning)  jest dopuszczalną formą szkolenia okresowego BHP dla niektórych grup zawodowych. Do tej elitarnej grupy zawodowej zaliczają się między innymi nauczyciele. Ponieważ w trakcie kursu realizowane są realizowane są wytyczne te określa Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r., mamy możliwość wystawienia zaświadczenia  z 5 letnim terminem ważności. Pamiętajcie, że tego typu zaświadczenie jest obowiązkowym punktem akt osobowych każdego pracownika.  Uzyskując nasze zaświadczenie zyskujecie pewność, że dzięki temu, żadna instytucja nie będzie mogła ich kwestionować.

Szkolenie online ma same plusy!

Lista zysków jest długa, główne z nich to:

  • realizację obowiązku szkolenia w sposób niekolidujący z pracą i życiem prywatnym,
  • obniżenie kosztów związanych z koniecznością organizacji szkolenia BHP w placówkach oświatowych,
  • współpracy z liderem w branży szkoleń BHP online,
  • jasne warunki przez cały okres współpracy.

Nie tylko szkolenia

Pamiętajcie, że obowiązki BHP nie kończą się na zapewnieniu pracownikom szkolenia BHP. Pracodawcy muszą zapewnić bezpieczne warunki w środowisku pracy, kontrolować jego stan techniczny oraz przeprowadzić ocenę ryzyka zawodowego.  Wszystko to znajdziecie w naszej ofercie, zapraszamy do współpracy.

Szkolenie okresowe BHP dla Nauczycieli i pracowników oświaty – tryb Online

Cena 75 zł / osoba

Kurs online umożliwiający nauczycielom i pracownikom oświaty zdobycie i ugruntowanie obowiązkowej wiedzy z zakresu BHP. Nowoczesna forma szkolenia przez internet zapewnia: oszczędność czasu i pieniędzy, a także daje wymagane zaświadczenie.

Nauczyciel

Najważniejsze informacje dotyczące stanowiska pracy nauczyciel. Czasookresy szkoleń, ocena ryzyka zawodowego, niezbędna dokumentacja, czasookresy pomiarów elektrycznych i oświetlenia.

 

Jak zawsze na koniec zostawiam Wam kilka przydatnych dokumentów:

Harmonogram szkolenia w języku polskim

Harmonogram szkolenia w języku angielskim

Próbne testy BHP online