Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej online

Przyjęcie nowego zatrudnionego wiąże się z wieloma obowiązkami, które musi spełnić zarówno on sam, jak i jego pracodawca. Jednym z nich jest zrealizowanie wstępnych kursów bhp i testów, które zapewnią bezpieczeństwo na nowym stanowisku. Drugi to pierwsza pomoc przedmedyczna, bez której nie można rozpocząć stosunku pracy. Jednak nie tylko początkujący zatrudnieni muszą odbyć lub odnowić niezbędne szkolenia, by pozostać w firmie czy uzyskać odpowiednie uprawnienia. Dziś dostępnych jest wiele nowoczesnych rozwiązań, oferowanych przez specjalistyczne platformy, które świadczą swoje usługi firmom i samodzielnie przeprowadzają testy i kursy pierwszej pomocy przedmedycznej online. Kursy bhp wstępne, okresowe, odnawiające uprawnienia, dla przełożonych oraz dla służby bezpieczeństwa i higieny także mogą odbyć się w formie zdalnej.

Nowoczesne kursy BHP online dla pracowników

Wiele firm decyduje się na to rozwiązanie w przypadku dużej ilości nowo zatrudnionych w firmie, dla których zrealizowanie szkoleń byłoby problematyczne. Dlatego wiele platform umożliwia przeprowadzenie takich szkoleń i testów online, kończących się uzyskaniem specjalistycznego certyfikatu znajomości podstaw bezpieczeństwa, a także pierwszej pomocy przedmedycznej. W formie online można wykonać takie szkolenia bhp jak:

  • wstępne,
  • okresowe,
  • odnowienie uprawnień.

W ramach naszej platformy dostępne są także:

 

Tryb zdalny zajęć umożliwia dobranie odpowiedniej pory dnia dla każdej osoby bez konieczności kosztownych dojazdów i oczekiwania w kolejce. Innowacyjne rozwiązanie online staje się coraz bardziej popularne wśród większych, ale także średnich firm, które chcą oszczędzić czas swój oraz swoich podwładnych. Osoba, która pozytywnie rozwiązała test otrzymuje certyfikat bhp lub pierwszej pomocy przedmedycznej, który jest dowodem pozytywnego ukończenia szkolenia i umożliwia wdrożenie na konkretne stanowisko i rozpoczęcie umowy.

Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej ONLINE

Cena 198zł 99 zł/ osoba

Szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy w formie online zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy do udzielenia pierwszej pomocy w razie wypadku. Wybór szkolenia online gwarantuje szybkie przyjemne i bezstresowe zdobycie wiedzy i certyfikatu ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla osób pracujacych z dziećmi

Cena 258zł 129 zł/ osoba

Kurs PP przedmedycznej opracowany dla osób pracujących z dziećmi. Szkolenie w formie online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji, potwierdzonych zaświadczeniem ukończenia kursu.
ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Kurs pierwszej pomocy ONLINE dla trenerów piłkarskich

Cena 258zł 129 zł/ osoba

Rekomendowany kurs Pierwszej pomocy przedmedycznej - pediatryczny opracowany dla trenerów piłkarskich, trenerów piłki nożnej.
Ocena kursu: 5/5 ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐Kurs online zapewnia szybkie i sprawne uzyskanie istotnych informacji i zaświadczeń.
Kontakt z ekspertem

Masz pytania ?

  • potrzebujesz fakturę VAT z terminem płatności
  • chcesz podpisać umowę na stałą współpracę
  • potrzebujesz dodatkowych informacji

Zadzwoń do nas lub napisz

telefon:

500 501 475

    Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie