Nowe podejście do jakości daje efekty

Dynamiczny rozwój technologii pozwala na wykorzystanie jej w coraz to różnych nowych aspektach naszej codzienności. Stwarza to możliwość zupełnie nowego spojrzenia na niektóre tematy. Również te związane ze szkoleniami.

Nowe rozdanie

Jak wspomniałem we wstępie dynamiczny rozwój techniczny wprowadził nowe rozdanie praktycznie w każdym z aspektów naszego życia. Coraz częściej będziemy stawać w obliczu wyboru między starymi opcjami, które są dobrze nam znane, ale nie do końca już się sprawdzającymi, a wyborem nowych rozwiązań, często nie do końca znanych opcji. Jest w tym wszystkim prawda. Stare tak zwane sprawdzone rozwiązania, często straciły na jakości i to znacznie. Idealnym przykładem jest tu branża szkoleń BHP. Szkolenia w klasyczny sposób straciły i to znacznie straciły na wartości. W chwili obecnej najczęściej nie wnoszą one nic poza „papierkiem” potwierdzającym jego odbycie. Ale jest dla tego lepsza i efektywniejsza alternatywa.

E-learning gwarantem wysokiej jakości szkolenia

Szkolenia w formie e-learningu windują poziom całej branży szkoleniowej. To właśnie zastosowanie tej nowoczesnej formy szkoleniowej zaowocowało powstaniem nowoczesnych narzędzi szkoleniowych. Dzięki zastosowaniu właśnie tych dobrodziejstw techniki możliwy był wyraźny wzrost jakości i przystępności szkoleń. Właśnie użycie platform e-learningowych dało możliwość prowadzenia szkolenia bez konieczności ingerencji w plany pracy, organizacji zastępstw, konieczności wypłacania nadgodzin etc. Na naszych platformach umieszczamy wysokiej jakości materiały szkoleniowe, jako jedyni na rynku nasze materiały wzbogacamy o głos lektora. Wszystko to również jest skonstruowane tak aby zapewnić jakość szkolenia i jego zgodność z wytycznymi prawnymi przedstawionymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.).

Pozycja lidera w branży zobowiązuje

Utrzymanie wysokich standardów szkolenia jest priorytetem przyświecającym naszym działaniom. Nasze podejście i troska o najwyższą jakość opracowywanych materiałów szkoleniowych daje efekty w postaci zadowolenia współpracujących z nami firm i instytucji. Lata współpracy z firmami i urzędami nauczyły nas co jest dla Was najważniejsze. Dlatego też, stale dbamy o to, aby nasze szkolenia były możliwe do zrealizowania w jak najprostszy i absorbujący jak najmniej czasu sposób, nie tracąc w żadnym stopniu na jakości i efektywności szkolenia. O jakości naszych szkoleń świadczą OPINIE współpracujących z nami firm i instytucji.

Jako liderzy branży gwarantujemy:
  • przeprowadzenie szkoleń, zgodnie z zapisami Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.),
  • realizację szkolenia w sposób nie kolidujący z pracą,
  • legalne, honorowane przez Inspekcję Pracy zaświadczenia,
  • jasne warunki współpracy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy, zarówno pod względem merytorycznym jak i technicznym.
Postaw na nowoczesność

Wybierz nowoczesne wartościowe i efektywne narzędzie do realizacji obowiązku szkolenia okresowego BHP Online. Zapraszamy do współpracy firmy, urzędy. Zadzwoń, napisz e-mail i przekonaj się jak bogatą i atrakcyjną ofertą współpracy dysponujemy.

 

PRZYDATNE DOKUMENTY: